Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Merhaba Arkadaşlar

Yaklaşık olarak 5 senedir tüm MIUI ve Xiaomi severleri bir arada toplamaya, herkesin dayanışma içerisinde sorunları çözmesine yardımcı oluyoruz. Burada bizlerden çok sizlerin emeğinin olduğunu söylemek isterim.

Bu gelişmeler içersinde gerek forum sitemizin ziyaretçi sayısının oldukça artması gerekse ülkemizde daha sık satılmaya başlayan Xiaomi ürünlerin olması sebebi ile forum sitemize yardım için gelen üye sayımız da bu doğrultuda artmaktadır.

Yardım arayan üyelerimizin daha hızlı cevaplar bulması için hepimiz elimizden geldiğince yardımcı oluyoruz fakat bazı arkadaşlarımız biraz daha bu konu da ön plana çıkıyor. Bizlerin de gözlemleri ile ara ara forum ekibimiz için bu arkadaşlara tekliflerde bulanarak aramıza katılmalarını istiyoruz.

Şimdi ise ekibimizi biraz daha genişletmek için yeni ekip arkadaşları aramaktayız. Bu ekip DESTEK EKİBİ forum rütbesi altında görev yaparak her zaman olduğu gibi yardım isteyen arkadaşlara ellerinden geldikçe destek vermeye devam edecekler.

Bu arkadaşlarda aradığımız özellikler;
  • Orta yada İleri düzey Android kullanıcısı olması
  • Xiaomi ve MIUI hakkında bilgiye sahip olması
  • Günlük en az 2-3 saat PC başında vakit geçiriyor olması
  • Günlük olarak belli bir miktar konuya yorum yaparak katkıda bulunması
  • Elinden geldiğince yeni bilgilendirme konuları (ipucu, rom paylaşımı, video anlatım) ile forum ziyaretçilerin birşeyler öğrenmesine katkı sağlamak
  • Forumda belli bir süredir üye olmuş olması ve aktif olması gerekmektedir.

Başvuru yapmak isteyen arkadaşlar bu konu altına mesaj yazıp, biraz da kendilerini tanıtmaları rica olunur.

Büyüyen Forum Ailemizde bulunan her bir üyemize ayrıca tek tek teşekkür ediyoruz.

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

Mertuska

Elit Üye
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
İphone Xs
Meslek
Malzeme Mühendisi
Konular
60
Herkese merhaba Ben Mert, 26 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Metalürji ve malzeme mühendisliği mezunuyum ve yüksek lisans bitirme çabasındayım :) Aynı zamanda TSE kurumunda dış inceleme uzmanı olarak çalışmaktayım.
Şimdiye kadar yoğun olarak Android telefon kullandım fakat Lumia 920, Lumia 1520 ve iPhone 5s modelleri de Android dışında kullandığım telefonlar :) son bir yıldır xiaomi mi5 prime kullanıyorum ve malumunuz batarya hariç hiçbir sıkıntım yok. :) Forumdaki tecrübeli ve bilgili abilerim ve kardeşlerimin yanında " ben de destek elemanı olabilirim " diyecek kadar bilgili hissetmiyorum kendimi ama yeni kullanıcı ve üyelere her daim aktif telefon kullanarak forum üzerinden yardımcı olmak isterim. Genişleyen bu kitleye gönüllü yardımcılar da lazım diye düşünüyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kokoro

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Kokoro
Cihazım
Redmi
Konular
0
Herkese merhaba Ben Mert, 26 yaşındayım ve İstanbul'da yaşıyorum. Metalürji ve malzeme mühendisliği mezunuyum ve yüksek lisans bitirme çabasındayım :) Aynı zamanda TSE kurumunda dış inceleme uzmanı olarak çalışmaktayım.
Şimdiye kadar yoğun olarak Android telefon kullandım fakat Lumia 920, Lumia 1520 ve iPhone 5s modelleri de Android dışında kullandığım telefonlar :) son bir yıldır xiaomi mi5 prime kullanıyorum ve malumunuz batarya hariç hiçbir sıkıntım yok. :) Forumdaki tecrübeli ve bilgili abilerim ve kardeşlerimin yanında " ben de destek elemanı olabilirim " diyecek kadar bilgili hissetmiyorum kendimi ama yeni kullanıcı ve üyelere her daim aktif telefon kullanarak forum üzerinden yardımcı olmak isterim. Genişleyen bu kitleye gönüllü yardımcılar da lazım diye düşünüyorum

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her gün sinek kaydı tıraş zorunluymuş. Benden duymuş olma

AndTurk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Durmuş
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
15
Şimdiden hayırlı olsun

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Merhabalar ben Fatih.22 yaşındayım Android macerasına Moto G ile başladım ardından Lenovo P70 ,Xioami Mi 4 , Le Pro 3 ile devam ediyorum. Yeteri kadar miui ve android deneyimim var. Symbian zamanlarında birkaç firmware geçmişim de var. Günlük rahat 5-6 saat bilgisayar başında zaman geçiriyorum .

Forumda aktif olarak takip eden arkadaşlarda görüyordur elimden geldiğince konulara yorum atarak yardımcı olmaya çalışmaktayım .
Her geçen gün büyümekte olan Xioami ve Miui ailesinde bulunup ve yardım etmekten gurur duyarım.

mudur1998

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
note3 pro
Konular
4
umarım sorum size şaka gelmez,profesyonel olarak mı arıyorsunuz yani ücret verilecek mi

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
umarım sorum size şaka gelmez,profesyonel olarak mı arıyorsunuz yani ücret verilecek mi
Gönüllülük esasına dayanan, MIUI Severlerin Ücretsiz yardımlaşma ve paylaşım platformu burası....

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam 1 hafta sonra bu konuya dönüş yapacağım iş yerim değişecek değişirse günlük 5-6 saat sitede online olabilirim değişmezse sorun olur hiç ilgilenemem bir anlamı kalmaz

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Merhaba ben de aslında böyle bir konumda olmayı istiyorum uzun zamandır. Xiaomi'nin kendi forumunda da bazen yazıyorum. Maaş teklifiniz nedir? :D

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Yaştan kaybediyoruz anasını satim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt