Diğer Destek ekibine Yeni Arkadaşlar Arıyoruz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Herkese hayırlı olsun elimden geldiğince yardımcı olmaya calisacagim
[doublepost=1522745411,1522745406][/doublepost]Herkese hayırlı olsun elimden geldiğince yardımcı olmaya calisacagim

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkürler. Çok değerli ve bizleri çok mutlu eden başvurular oldu. Tabii bu kadar değerli ve yetkin ismin arasında seçim yapmak bizleri çok zorladı. Daha önce de muhtelif zamanlarda belirttiğimiz üzere yönetim ekibimize yeni bir arkadaşımızı dahil edebilmemiz için tüm mevcut ekip üyelerimizin onay vermesi yani oybirliği olması gerekiyor. Bu nedenle bazı isimler şu an için beklemede ancak kısa sürede bu arkadaşlarımızı da ekibimiz içerisinde göreceğimize inanıyorum.

Mertuska , burhan0660 , gozdemir , Peocawe ve byAndroid yeni görevlerinizde başarılar arkadaşlar.
Teşekkürler hocam umarım görevlerimizi en iyi şekilde yerine getirebiliriz

Venain

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Seyit Ali
Cihazım
Mi9T
Konular
8
Yeni arkadaşlara başarılar dilerim, kolay gelsin. :)

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam kusura bakma bu gün işler oldukça yoğundu yeni gönderebildim
Yeni arkadaşlar acilen bana Özelden yazsınlar lütfen

Gesendet von meinem Redmi Note 4X mit Tapatalk
[doublepost=1522771699,1522761880][/doublepost]
Gösterdiğiniz ilgi için çok teşekkürler. Çok değerli ve bizleri çok mutlu eden başvurular oldu. Tabii bu kadar değerli ve yetkin ismin arasında seçim yapmak bizleri çok zorladı. Daha önce de muhtelif zamanlarda belirttiğimiz üzere yönetim ekibimize yeni bir arkadaşımızı dahil edebilmemiz için tüm mevcut ekip üyelerimizin onay vermesi yani oybirliği olması gerekiyor. Bu nedenle bazı isimler şu an için beklemede ancak kısa sürede bu arkadaşlarımızı da ekibimiz içerisinde göreceğimize inanıyorum.

Mertuska , burhan0660 , gozdemir , Peocawe ve byAndroid yeni görevlerinizde başarılar arkadaşlar.
Tüm yeni arkadaşlara başarılar diliyorum, hayırl olsun

Gesendet von meinem Redmi Note 4X mit Tapatalk
Bir bende eski haline döndü hesap sanırım uygun bulunmadım tarafımda bir sorun var gibi ama bir yorum yapamıyorum sağlık olsun, iyi forumlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt