Yardım Derin temizlik

keokan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Okan
Cihazım
Redmi5plus
Konular
1
Merhaba red mi 5 plus kullanıcısıyım. Daha önceden silmiş olduğum cihazda olmaması gereken fotoğrafları bir çeşit geri getirme programı ile tekrar alınabildiğini öğrendim. Ben bu cihaza derin temizlik nasıl yaptırabilirim. Çünkü başka birine verdiğim zaman bu tür programlar ile özel fotoğraflarıma ve belgelerime erişebilir.

Var mıdır bir derin temizleme yöntemi. Şimdiden teşekkürler.

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Ram (random access memory) geçici hafızadır. Bilgi kayıtlı kalmaz. Öyle olsa idi işletim sistemleri hdd ssd ye kurulacağına rame kurulur daha hızlı çalışırdı. Hatta ssd nin icat edilmesine gerek olmazdı. Elektrik kesildimi ramdaki bilgi gider.

Bilgisayarda partition magic gibi programlarla hdd üzerinde 0 ve 1 bitleri sürekli yazdırarak dosya kurtarılamaz hale getiriliyor ama telefonda durum nedir haberim yok.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Ram (random access memory) geçici hafızadır. Bilgi kayıtlı kalmaz. Öyle olsa idi işletim sistemleri hdd ssd ye kurulacağına rame kurulur daha hızlı çalışırdı. Hatta ssd nin icat edilmesine gerek olmazdı. Elektrik kesildimi ramdaki bilgi gider.

Bilgisayarda partition magic gibi programlarla hdd üzerinde 0 ve 1 bitleri sürekli yazdırarak dosya kurtarılamaz hale getiriliyor ama telefonda durum nedir haberim yok.
Aynı mantık hocam, farklı bir şey yok. Sadece dosyaları kurtarılamaz hale getirecek kadar başarılı bir uygulama yok.

Oyla:
Üst Alt