Diğer Delta'nın numaraları

INoyaNI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi4 ve Mi5s
Konular
1
Daha önce mi4 4g cihazımı 3g ana kartı ile degiştirip yollayan ve kasasınida karga burun gibi bir aletle tutarken 4-5 yerinde iz(anakart olayından dolayı ücret iadesi aldım) bırakan delta .
Bu sefer ghost screen hatası nedeniyle göndermiş olduğum cihazı ki cihaz 1 gün bile ekran koruma camı ve kılıfı olmadan kullanilmadi cihaz cam + kılıfla beraber hb'dan alındı .ama sagolsun cihazları çok güzel çizdği için baştan kullanıma bağlı çizikler var diye arıza formu açmış buda bunların bu yaptiklarını bildiğim için cihazı göndermeden önce cihazın durumunu çektigim video bakalım cihaz nasıl gelecek.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Buda delta'nın açtığı arıza formu;

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

slopelock

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
6
Ben de sıfır cihaz yolladım aynı şeyi yazdılar forma. Orada bunları sisteme giren görevli hepsine aynı yazıyı çakıyor. Bişey olursa sorumluluğu üstlerinden atmak için.

Oyla:

INoyaNI

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orta
Cihazım
Mi4 ve Mi5s
Konular
1
Dostum ben 8 senedir iPhone kullandım, ciziksiz sıfır ayarında cihaz gönderdim appleye onlarda da kullanima bağlı çizikler vs yazıyordu. Yani sizin anlayacağınız bu standart şeyler. Cihaz kutudaki jelatinler sokulduğu zaman böyle yazılıyor. Deltaya özgü bişey değil yani.
Mesele her servis yazabilir fakat delta servis hiçbirşeyi gram çiziği olmayan cihazları bile ćizerek geri göndermesi sanki bedava'ya (ki pek çok forumda bu tür delta şikayetleri mevcut ; ayrıca başıma geldi üstte yazdım) alınıyor bu cihazlar. Altta slopelock arkadaşımızında dediği gibi kendilerinde çizilirse öyle geldi demek için yazdıkları yazı bu.
Ben de sıfır cihaz yolladım aynı şeyi yazdılar forma. Orada bunları sisteme giren görevli hepsine aynı yazıyı çakıyor. Bişey olursa sorumluluğu üstlerinden atmak için.
Aynen o yüzden deltaya yollamadan önce mutlaka cihazın durumu hakkında video çekmeli insanlar.

ONEPLUS A5010 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
ço
Forum Kurallarımız

3.1 uyarınca sizin mesajınız anlaşılır olmadığından ve mesajınızı düzenlemek yerine 2.4 ve 2.5 e aykırı davranışta bulunmanız, bu mesajların da 3.13 e göre gereksiz mesaj sayılmasından ötürü size bir adet uyarı cezası veriyorum. Hayırlı günler dilerim.
çok iyisin teşekkür ederim

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Arkadaşlar bildiğim kadarıyla gelen her cihazı Delta fotoğraflıyor her hangi bir uyuşmazlık anında bu kayıtlar istenebilir. Tabii ki kendi fotoğraf ve videolarını çekmeniz en sağlıklısı :)

Oyla:
Üst Alt