Yardım Delta servis'de değişen ekran

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
3 yıl önce bu forumdan Xiaomi mi4 almıştım telefondan çok memnundum fakat 1-2 ay önce ekranı kırıldı garantisi bitmiş olmasına rağmen tamir görmesi için delta servise gönderdim 15 gün kadar serviste tamir gördü telefon bu gün elime ulaştı telefonun ekranının altındakı 3 tane tuşun ekran değişmeden önce beyaz ışıklandırması vardı fakat şimdi onlar çalışmıyor bide telefonun ekranı boyunca yatay şeritler biçiminde küçük siyah noktalar var servis kapalı olduğu için onlara ulaşamadık bu yazdıklarımı görüp forumdan bizi bilgilendirebilirler mi?

Son düzenleme:

chheess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Xiaomi MI 4
Konular
6
3 yıl önce bu forumdan Xiaomi mi4 almıştım telefondan çok memnundum fakat 1-2 ay önce ekranı kırıldı garantisi bitmiş olmasına rağmen tamir görmesi için delta servise gönderdim 15 gün kadar serviste tamir gördü telefon bu gün elime ulaştı telefonun ekranının altındakı 3 tane tuşun ekran değişmeden önce beyaz ışıklandırması vardı fakat şimdi onlar çalışmıyor bide telefonun ekranı boyunca yatay şeritler biçiminde küçük siyah noktalar var servis kapalı olduğu için onlara ulaşamadık bu yazdıklarımı görüp forumdan bizi bilgilendirebilirler mi?
[doublepost=1521403024,1521402750][/doublepost]sanırım orjinal ekran değil o yüzden, aynı sorunu bende yaşadım, ekran tuşlarının ışığını görmek için telefonu yatay çevirip şarj soketinin olduğu taraftan bakmak gerekiyor.

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
[doublepost=1521403024,1521402750][/doublepost]sanırım orjinal ekran değil o yüzden, aynı sorunu bende yaşadım, ekran tuşlarının ışığını görmek için telefonu yatay çevirip şarj soketinin olduğu taraftan bakmak gerekiyor.
orjinal olmadığı belli orjinali tedarik edemiyorlarmı edemiyorlarmı acaba yada orjinal ile çakma arasında bir fark olmadığınımı düşünüyorlar anlamak zor

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Eğer siyah noktalar cihazın ekranı kapalıyken ışıklı ortamda farklı açılardan bakınca gözüken küçük , düzenli sıralı noktalarsa o benim cihazımda da var ekranın yapısı o sanırım.

Oyla:

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

Merhaba;

Özel mesaj yoluyla cihazınızın bilgilerini paylaşırsanız size yardımcı olmak isteriz.

Saygılar
Delta Servis

Oyla:

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
Eğer siyah noktalar cihazın ekranı kapalıyken ışıklı ortamda farklı açılardan bakınca gözüken küçük , düzenli sıralı noktalarsa o benim cihazımda da var ekranın yapısı o sanırım.
Siyah noktalar beyaz zemin üzerinde çok belli oluyor düzenli sıralı noktalar.

Oyla:

FatalRhymer

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emin
Cihazım
Xiaomi Mi4
Konular
10
Siyah noktalar beyaz zemin üzerinde çok belli oluyor düzenli sıralı noktalar.
Benim bahsettiğim sadece ekran kapalıyken ve çok temizken gözüken noktalardı . Belki kırılmaz camdan dolayı da olabilir , ekran açıkken asla gözükmüyor.

Oyla:
Üst Alt