Yardım Delta Servis Memnuniyeti

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Arkadaşlar bildiğimiz üzere her yerde şikayet konusunu gördüğümüz delta servis ile bende maceramı paylaşmak isterim. Öncelikle cihazım Mİ 4 LTE 3GB ram modeli . Sorunumdan bahsetmek gerekirse cihazı geçen yıl Mart ayında aldım. Tam hatırlamamakla birlikte 1-2 ay sonra ekranın alt tarafında ölü pixel tarzı iz oluşmaya başladı . Önemsemedim başta sonraları yavaş yavaş büyüdü ve son halini aldı . Bayramdan önce de telefonu gönderme kararı aldım . Tabi bu büyük bir cesaret . Herkesın lanet okuduğu bir firmadan bahsediyoruz . Çalışan telefonu bozan 1-2 ay serviste bekleten bir firma (orda burda yazılanlar bu şekilde). Öncelikle 20 Haziran günü cihazı hazırladım . Sadece ekranın değişeceğini düşündüğüm için hiç bir sıfırlama vs yapmadım. Google hesabı , mi hesabı vs hepsi açık şekilde cihazı gönderdim . Cihazını göndermek isteyenler aşağıda yazdıklarımı yaparsa işiniz daha hızlı çözülebilir.
- Sorununuzu düzgün açık bir dille kağıda yazın.
- Fatura fotokopisi yine şart , sakın orjinalini göndermeyin.
-Garanti belgesi vs kutuda olsun hep .
-Yurt içi kargoya bu numarayı verip 282 140 974 ücretsiz şekilde cihazı gönderiyorsunuz.
Kendi cihazımdan bilgi verecek olursak 20 Haziran da delta servis sistemine girişi yapıldı . Aynı zamanda sms ile bilgilendiriliyorsunuz. Araya bayram falan girdi . Hiç beklemediğim bir anda 5 Temmuz da yine sms ile cihazınız onarılmıştır 72 saat içinde elinizde olacaktır diye mesaj geldi. Ertesi gün cihaz geldi . Burada anlayamadığım kargo ücretini benden tahsis ettiler (4TL) . Neyse elimizemize yapışır verdik 4 lirayı :D yinede burdan bir puan kırıyorum . Hemen kutuyu açıp cihazı çıkarttım . Ekran dedikleri gibi değişmişti , köşelerde biraz yapıştırıcı izleri kalmış onları temizledim . Kasada , kapakta , şarj soketi ve tuşlarda hiç bir problem çizik -vuruk yoktu. Telefon açıldı ,cihazı verdiğim gibi ne bir sıfırlama işlemi yapılmış ne başka bişey tam istediğim gibi hiçbir şeye dokunmamışlar . Kamera , hoparlör , ahize ,kulaklık testi yaptım hemen her şey tıkırında çalışıyor. Ekrana gelicek olursak görüntü ve hassasiyet bakımından eski ekranla aynı bir fark göremedim . Sağlamlık konusunu bilemiyorum . İşçiliğide beğendim ama burdan da bir puan kırıcam , alt taraftaki tuş ışıkları eskisi kadar güzel çalışmıyor . Bu benim için sorun değil ama illaki sorun olarak görecek kişi fazladır. Kısacası böyle arkadaşlar . Tekrar birşey olsa yine deltaya gönderirim cihazı bunuda belirteyim . Biraz yardımcı olduysam ne mutlu . Yine sorularınızı cevaplarım , merak ettiklerinizi sorabilirsiniz . Deltaya puanım 10/8
Garantiye gitmeden önce , bariz beli oluyor zaten
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Geçmiş olsun hocam. Ucuz atlatmışsınız. :)
Bende aynı modeli ekran değişimi için yolladım. 40 günden fazla sürdü. Android 6.0 ile yolladım, 4.4 ile döndü. Sıfırlamışlar bide fake rom atmışlar. Dediğiniz gibi panel kalitesi iyi ancak tuş ışıkları çok kalitesiz.
Ben puan verecek olsam (sadece yaptıkları için, süre hariç) 10/6 veririm.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Geçmiş olsun hocam böyle deneyimi olan herkes, bu başlık altında paylaşımda bulunursa bizle, herkes daha iyi fikir sahibi olacaktır.

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
byAndroid fotoda belirtmiş olduğun sorunun aynısı bendede var.Bendeki daha küçük başka cihaz olmadığı için elimde foto atamadım (ekran görüntüsü almayla belli olmuyor çünkü) cihazın garantisi bitmesine 1 seneye yakın zaman var bitmesine yakın çalacam kapısını delta'nın. :)

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Geçmiş olsun hocam. Ucuz atlatmışsınız. :)
Bende aynı modeli ekran değişimi için yolladım. 40 günden fazla sürdü. Android 6.0 ile yolladım, 4.4 ile döndü. Sıfırlamışlar bide fake rom atmışlar. Dediğiniz gibi panel kalitesi iyi ancak tuş ışıkları çok kalitesiz.
Ben puan verecek olsam (sadece yaptıkları için, süre hariç) 10/6 veririm.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geçmiş olsun hocam böyle deneyimi olan herkes, bu başlık altında paylaşımda bulunursa bizle, herkes daha iyi fikir sahibi olacaktır.

byAndroid fotoda belirtmiş olduğun sorunun aynısı bendede var.Bendeki daha küçük başka cihaz olmadığı için elimde foto atamadım (ekran görüntüsü almayla belli olmuyor çünkü) cihazın garantisi bitmesine 1 seneye yakın zaman var bitmesine yakın çalacam kapısını delta'nın. :)
Sağolun hocalarım destekleriniz beni mutlu etti. Garantimin bitmesine yaklaşık 9 ay var :)

mguleryuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
lenovo k5
Konular
5
Arkadaşlar dün teslimatta ödemeli olarak cepporttan aldığım 5s plus alt sol kapasitif tuşu ışığı dün iyi çalışıyordu fakat bu gün baktığmda sol kapasitif tuşun ışığının çalışmadığını farkettim garantiye göndermelimiyim bu cihazı sıkıntı olurmu daha 1 gün bile olmadı cihazı alalı ışığı arıza yaptı başka sorunda çıkartırmı

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Arkadaşlar dün teslimatta ödemeli olarak cepporttan aldığım 5s plus alt sol kapasitif tuşu ışığı dün iyi çalışıyordu fakat bu gün baktığmda sol kapasitif tuşun ışığının çalışmadığını farkettim garantiye göndermelimiyim bu cihazı sıkıntı olurmu daha 1 gün bile olmadı cihazı alalı ışığı arıza yaptı başka sorunda çıkartırmı

Satıcı ile görüşün size daha iyi yardım edecektir. Değişim isteyebilirsiniz.

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Bizi burada bilgilendirmeyi unutmayın. Sizden haber bekliyoruz ne gibi gelişmeler olduğu konusunda yazarsanız seviniriz.

mguleryuz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
lenovo k5
Konular
5
Arkadaşlar kapasitif tuş ışığının benm için fazla bir sıkıntı olmayacağını düşündüğümden göndermekten vazgeçtim Teşekkürler

Üst Alt