Çözüldü Delta Servis Haksız Garanti Dışı Bırakma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xazxaz10

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Redmi Note 8Pro
Meslek
Lisans öğrencisi
Konular
11
Geçmiş olsun. En kısa sürede çözüme kavuşması dileğiyle.

serco05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERKAN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Şikayet var sayfasında şöyle bir cevaplarını buldum, ilk olarak fiziksel durumuna bakıyorlarmış ve şikayetçi arkadaşın formuna yamuk diye belirtmişler. Benim teslim alan arkadaş zaten yamuk olmadığını söyledi ve formda da yamuk olduğu yazmıyor.

Bakalım bana nasıl bir cevap verecekler? Muhtemelen yine cihazı teslim alan arkadaş uzman değil diyecekler. Cihazı teslim alan arkadaş ledlerin altında nerdeyse büyüteçle zor görülecek kılcal çizikleri görüyor, yamukluğu nasıl görmüyor bakalım.

Şikayet var sitesinde gördüğüm cevapları ekte.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-09-07-11-24-31-496_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2020-09-07-11-24-31-496_com.android.chrome.jpg
    680,7 KB · Görüntüleme: 22

kemalozturk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Mi 12 Lite
Konular
0
Yaptırıp sonra ücret iadesi için başvursam olmaz mı? Yaptırmazsam sonuç çıkana kadar cihazı kullanamayacağım.

haktanerk hocamında dediği gibi benimde bildiğim kadarıyla kullanılmaması gerekli.

Tüketici hakem heyetine detaylıca süreci yazın. Para iadesi yaparlar diye tahmin ediyorum. Servisle daha fazla uğraşmayın, boşa vaktiniz gider.

multex

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
HAKAN
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Konular
2
Bunların alayı böyle ama nereden güç alıyolar sence bunlar ? Direk şirketlerden bazı şirketler size ürün gelirse 20 gün bekletin sonra kullanıcı hatası diyip geri iade edin uğrastırmayın bizi bunu şirketlerin kendileri diyor.

Tabi senin yaşadığın durum cihaza kendileri zarar vermişler faturayı sizin ödemenizi istiyolar biliyolar çünkü parasının kendi ceplerinden çıkacağını acımayın bunlara onlar size nasıl acımıyorsa

serco05

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERKAN
Cihazım
Mi Note 3
Konular
3
Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar, itirazımı foruma yazdım, mail attım, şikayet vara yazdım, hiçbir yerden dönüş olmadı, bugün fırsat olursa eşim gidip yüzyüze görüşecek duruma göre cihazı geri alacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün (08/09/2020) aradılar ve cihazın ücretsiz onarılacağını söylediler. Destek olan tüm arkadaşlara teşekkür ederim. İyi forumlar.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt