Soru Delta servis hakkında bilgisi olan var mı ?

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Delta servisi kullanicaginiza gidip parayla yaptirmak daha dogru. Arka cam varmi diye soru soruyoruz. Telefonu kargolayin diyin. Konusmayi bilmeyen bir sekreter ezberletmisler. Telefondan yardimci olamiyoruz gonderin.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Erdoloji resmi distribütör olmadığı için sıkıntılı. bu a firması olur b firması olur. resmi distribütör olmadığı için şahsi fikrim her zaman ha garantisiz ürün ha paralel ithalat aynı şey. Ya parçayı Aliexpress üzerinden temin edeceksiniz, yada elince parça olan birinden..
Orda muhattab oldugum kizada uzuldum. Kizi sartlamislar. Yetkiliye baglama diye onada yazik milletle ugrasiyor sucu gunahi yok. Patronlar parayi kazansin hizmet vermesin. Calisanlar benim gibi hizmet bekleyenlerle ugrassin. Baslik cok insafli olmus

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
iPhone üretimi başladığında ek parça üretimi zaten kutulanmış fiyatlanmış servislere gönderim için hazırlanıyor. Burada kıyaslama yapmanıza gerek yok Globalleşen dünyada her gün yeni cihazlar sürülüyor ve uzun zamanda ülke içinde Xiaomi nin markası yayılıyor. Yeni bir cihaz olduğu için elinizdeki, parça konusunda servisin sizi bilgilendirmesi lazımdı haklısınız gönderin bekleyin diye bir durum yok ama sonuçta servis orası yani ithalatçı servis bundan çok memnun olanlarda var sizin gibi sıkıntı istediği cevabı alamayanlarda. Her çalışan aynı disiplini gösterecek değil bu her firma için geçerli. Tekrar arayıp örnek fiyat isteyebilir cihazınızı kargolayıp iletişim de kontrol edildikten sonra tekrar fiyat verebilirler uygun görürseniz yaparlar cihazı. Tüketici olarak muhattap bulmak zaten ülkemizde zor burda değil.

Oyla:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Erdoloji teknik bir olay dert anlatılacağı zaman MH yada farklı bir yerde bayan/sekreter çıkınca direkt içimden "çattık" diyorum, o konuşmanın sonundan sonuç çıkacağını düşünmüyorum. Haklı olarak ilk yapmanız gerekeni yapmışsınız garanti firmasını arayıp. Ama sonuç olumsuz olmuş, Bu firmanın MH anlayışı belli ve kaybı olur.

Sorununuzun çözümü için firmayı elemek lazım.

Oyla:

Erdoloji

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
mi6
Konular
8
Allah biliyor bu paralar nasil bogazlarinda kalicak dugum dugum. Yesinler daha musteri hakki.

Oyla:
Üst Alt