Soru Custom ROM'a Mi Gallery Yüklenir mi?

Citarn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eftall
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Merhabalar. Mi Note 10 Lite telefonuma crDroid 7.14 yüklemiş bulunmaktayım, Mi Gallery ile yedeklemiş olduğum resimleri tekrar telefonuma aktarabilmek için de Mi Gallery yüklemeyi denedim fakat yükleme sonunda "App Not Installed" şeklinde hata veriyor ve apk yüklenmiyor. Birkaç farklı apk denedim fakat sonuç aynı. Acaba bir apk önerebilecek veya yüklemeyebilmem için yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Teşekkürler.

Enes M.

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Paramedik
Konular
12
Merhabalar. Mi Note 10 Lite telefonuma crDroid 7.14 yüklemiş bulunmaktayım, Mi Gallery ile yedeklemiş olduğum resimleri tekrar telefonuma aktarabilmek için de Mi Gallery yüklemeyi denedim fakat yükleme sonunda "App Not Installed" şeklinde hata veriyor ve apk yüklenmiyor. Birkaç farklı apk denedim fakat sonuç aynı. Acaba bir apk önerebilecek veya yüklemeyebilmem için yardımcı olabilecek birisi var mıdır? Teşekkürler.
Bildiğim kadarıyla Custom Rom yüklü cihazlara Mi Gallery yükleniyor fakat Mi Hesabı ile oturum açılmıyor.

Bu durumda da senkronizasyon olmuyor.

Kendi cihazımda Custom Rom kullanıyorum ve rom özelliği olarak portlanmış Mi Gallery var fakat Mi Hesabı ile oturum açılmıyor.

O yüzden senkronizasyon işlemi de olmuyor.

Tavsiyem Stock Roma geri dönüp galeri yedeğinizi PC ye almanız ardından Custom Rom yükleyip Google Sınırsız Depolama alanı ile fotoğraf ve videolarınızı yedeklemeniz. crDroid de zaten Google Sınırsız Depolama özelliği mevcut.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
58
Bildiğim kadarıyla Custom Rom yüklü cihazlara Mi Gallery yükleniyor fakat Mi Hesabı ile oturum açılmıyor.

Bu durumda da senkronizasyon olmuyor.

Kendi cihazımda Custom Rom kullanıyorum ve rom özelliği olarak portlanmış Mi Gallery var fakat Mi Hesabı ile oturum açılmıyor.

O yüzden senkronizasyon işlemi de olmuyor.

Tavsiyem Stock Roma geri dönüp galeri yedeğinizi PC ye almanız ardından Custom Rom yükleyip Google Sınırsız Depolama alanı ile fotoğraf ve videolarınızı yedeklemeniz. crDroid de zaten Google Sınırsız Depolama özelliği mevcut.
Yedeği geri yüklemek için stock Roma dönmeye gerek yok, mi cloud'dan fotoğraflarını indirebilir zaten.

AOSP romlara MIUI uygulamalarını direkt yukleyemezsiniz, uygulamalar MIUI arabiriminin kendi bileşenleridir ve MIUI olmadan çalışmaz. Bazı popüler uygulamalar portlaniyor örneğin MiuiGallery ve Kamera uygulamaları portu var ancak arkadaşın da dediği gibi bulut senkronizasyonu yok.

Toorop

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ceyhun
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
3
core modülünü yükledikten sonra biraz altta yüklenebilen uygulamaların listesi ve github linkleri var fakat ben en son denediğimde galeride düzenleyicideki obje silme, gökyüzü..vs gibi bazı efektler ve özellikler çalışmıyordu, sonradan düzeldi mi bilmiyorum. Sadece yedek fotoğrafları aktarmak istiyorsanız i.mi.com adresinden ulaşabilirsiniz yedeklerinize yukarıdaki arkadaşların bahsettiği gibi.

Son düzenleme:

Citarn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eftall
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
1
Cevaplarınız ve yardımlarınız için teşekkürler, bahsedildiği gibi yedekleri siteden indirip aktarmakla uğraşacağım tekrardan crDroid kullanırsam. Mi Gallery'i kullanamamak biraz üzücü, galeri uygulaması olarak hoşuma giden bir uygulama kendisi.

Üst Alt