cümleten selamun aleykum

• Konbuyu başlatan zamad
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 10
  • Görüntüleme 1K

zamad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zamad
Cihazım
mi 5s
Konular
2
arkadaş tavsiyesi üzerine 5s aldım gayet memnunum özelliklson e kamera performansından.hele de general mobileden sonra bu telefonu kullanmak nasıl bi his tahmin edersiniz:) ancak bi kaç ufak problem var face de yorum okuduktan sonra yorum kısmını aşağa çekerken ekrandan yukarıdan aşağıya siyah çizgi iniyor nedenini bulamadım..bide yazı yazarken düzeltme çizgisini kapatamıyorum bi türlü yazım denetleyicisi kapalı olmasına rağmen.son olarak da watsap da kamera sesi kısılmıyo:) çok sorun değil bunlar ama gene de alışkanlık işte rahatsız ediyo:) çözümü falan var mı diye bakındım ama bulamadım bide root moot bişeler diyosunuz ben hiç anlamıyorum:):) bide android 6.0.1 var son güncelleme bu mudur.teşekkürler:)

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Hayırlı Olsun Fakirin Dostudur Xiaomi İyi Bir Tercih Olmuş

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Aramıza hoşgeldin aleyküm selam sorularının cevabı telefonla alâkalı olduğunu sanmıyorum usanmadan sıkılmadan forumu takip et her derdine çare bulacaksın inşallah selametle hocam

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Aleyküm selam hocam hayırlı olsun. Üzerindeki Android sürümü güncel gibi görünüyor. Tabi bizim için Android sürümü değil, Miui sürümüdür. Bunu yükseltmenin tek yolu BL kildinizi açmanız ve Developer ve ya geliştirici romları yüklemenizden geçiyor. Bunun içinde aşağıdaki Mi5s bölümüne göz atarsanız her türlü cevabı burada bulacaksınız.

İyi forumlar :)

Xiaomi Mi5s

zamad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zamad
Cihazım
mi 5s
Konular
2
Aleyküm selam hocam hayırlı olsun. Üzerindeki Android sürümü güncel gibi görünüyor. Tabi bizim için Android sürümü değil, Miui sürümüdür. Bunu yükseltmenin tek yolu BL kildinizi açmanız ve Developer ve ya geliştirici romları yüklemenizden geçiyor. Bunun içinde aşağıdaki Mi5s bölümüne göz atarsanız her türlü cevabı burada bulacaksınız.

İyi forumlar :)

Xiaomi Mi5s
:) eyvallah hocam saolun

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hayırlı Olsun Fakirin Dostudur Xiaomi İyi Bir Tercih Olmuş
Bence çok büyük bir yanılgı içindesiniz, Xiaomi fakir dostu değil, diğer pahalı telefonlarla aynı özelliklere sahip ve binlerce lira daha uyguna alınan akıllı ve bilinçli insanların tercih ettiği bir cihaz...bu tercih sizin paranızın cebinizde kalmasını sağlamasının dışında, büyük MIUI ailesine katılımınız ve yeni dostluklar edinmenize sebep oluyor....

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Bence çok büyük bir yanılgı içindesiniz, Xiaomi fakir dostu değil, diğer pahalı telefonlarla aynı özelliklere sahip ve binlerce lira daha uyguna alınan akıllı ve bilinçli insanların tercih ettiği bir cihaz...bu tercih sizin paranızın cebinizde kalmasını sağlamasının dışında, büyük MIUI ailesine katılımınız ve yeni dostluklar edinmenize sebep oluyor....

Doğru söze ne denir hocam angel~~

Bu arada hayırlı olsun cihazınızda, Xiaomi'yi Mi5 modeli ile takip etmeye başladım, Mi6 çıkınca alarak Xiaomi üyelerinin arasına katıldım :)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Doğru söze ne denir hocam angel~~

Bu arada hayırlı olsun cihazınızda, Xiaomi'yi Mi5 modeli ile takip etmeye başladım, Mi6 çıkınca alarak Xiaomi üyelerinin arasına katıldım :)
Cihazım eskimeye bile başladı ve henüz beklediğim Custom romlar çıkmadı, 6,44 inc ten daha büyüğünü yaparsa Xiaomi, alırım yada seneye inşallah Mi max 3 le devam ederim belki de

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Aleyküm selam hocam hoşgeldiniz aramıza hayırlı olsun. :)

Üst Alt