Rom CrDroid v9.3 Unofficial - Mi Max 3 (nitrogen)

sekaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
büyüdüler çünkü onları kullanan insanlar işinizi çok hafife aldığınızı söylediler. Ve kabul ettim.
fiyat değişmeyecek. Ama dediğim gibi yapı bir süre sonra herkese açık olacak.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Seni anlayabiliyorum. PayPal'ı kullanamayanlar için binance'i kullanabilirsiniz.
satılandan daha kötü olmayan çekirdekler var
onlar da diğerleri kadar istikrarlılar
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

3 yıldır mm3'ü destekliyorum. A11, A12, A13 ve sadece son bir ayda maddi sıkıntılarım nedeniyle bunu tanıttım. Çok zaman aldığı ve karşılığında bana hiçbir şey vermediği için mm3 ile paçayı sıyırabilirim. Geri vermeden çalışmaktan yorulduğum için mm3'ü bırakabilirim.
Mm3'e desteğin için gerçekten teşekkürler emeğine çok 👍👏 lütfen itirazımızı anla. Takdir edilmek güzel. Birçok ülkedeki insanlarla gönülden bağ kuruyorsun.☺️ Bu güzel birşey emek var ortada. Mm3 için final Miui20 çok uzak değil 👏☺️

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Bana '' Sen büyüklük manyağıyla delirmiş bir hastasın '' derken tam da kendini tarif etmişsin. Bilinçaltın ortaya çıkmış. Megalo manyaklığı gösteren sensin...Bu sözlerinle şimdi gerçek yüzünü bu forumda da gösteriyorsun !

Telegram' da forumda insanlara hakaret ederken kafasını hızla bir sağa, bir sola çeviren hareketli bir '' delirmiş insan emojisi '' koyan sendin, ben değildim. Sen hastasın ! Senin gerçek yüzünü bilmeyen İnsanlar sana itibar gösterdikçe büyüklük komplexine girip kendini bir halt sanıyorsun.

Yaptığın iş nedir ki ? Yapılmış hazır bir Rom üzerinde ufak tefek değişimler, kernel üzerinde yaptığın ufak tefek oynamalar ve onlara Rus isimleri vererek propoganda yapmak, tıpkı '' Baikal Kernel '' ve bir Rom' a '' Siberia OS '' ismini verdiğin gibi...

Üzerinde oynadığın Romların doğru dürüst hiç biri stabil değil, her update' de yeni yeni sorunlar ortaya çıkıyor. Test bahanesi ile hem insanları kullanıyorsun, hemde ücretli yaparak kullandığın insanların cebine el uzatıyorsun. Bundan utanç duymuyormusun ?

Go Home !

Sanek-creed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sanek
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Bana '' Sen büyüklük manyağıyla delirmiş bir hastasın '' derken tam da kendini tarif etmişsin. Bilinçaltın ortaya çıkmış. Megalo manyaklığı gösteren sensin...Bu sözlerinle şimdi gerçek yüzünü bu forumda da gösteriyorsun !

Telegram' da forumda insanlara hakaret ederken kafasını hızla bir sağa, bir sola çeviren hareketli bir '' delirmiş insan emojisi '' koyan sendin, ben değildim. Sen hastasın ! Senin gerçek yüzünü bilmeyen İnsanlar sana itibar gösterdikçe büyüklük komplexine girip kendini bir halt sanıyorsun.

Yaptığın iş nedir ki ? Yapılmış hazır bir Rom üzerinde ufak tefek değişimler, kernel üzerinde yaptığın ufak tefek oynamalar ve onlara Rus isimleri vererek propoganda yapmak, tıpkı '' Baikal Kernel '' ve bir Rom' a '' Siberia OS '' ismini verdiğin gibi...

Üzerinde oynadığın Romların doğru dürüst hiç biri stabil değil, her update' de yeni yeni sorunlar ortaya çıkıyor. Test bahanesi ile hem insanları kullanıyorsun, hemde ücretli yaparak kullandığın insanların cebine el uzatıyorsun. Bundan utanç duymuyormusun ?

Go Home !
yardım için bir doktora görünmelisin. şizofreni tedavi edilebilir.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Birlikte gidelim, kimin kafadan sakat olduğu ortaya çıkar !
Seninle ilgili tüm yazdıklarımın doğru olduğunu biliyorsun, benim karakterimde yalana ve iftiraya yer yoktur. İnkar edecek olursan isim vererek kanıtlarım.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Paçan sıkışınca konuyu saptırmaya ve gerçek yüzünle hakaretlere başladın, kaçışın başladı. Hayır, bu dediklerini ben yapmadım diyemiyorsun. Utanma arlanma olmadan seni tanımıyorum diyorsun. Hem özelden yaptığımız ve hemde forumdaki yazışmalarımızı hatırlamıyorsun değil mi ? Ben çok iyi hatırlıyorum. Sen giderken ben geliyordum.
Dünkü Cücük !

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Androist konudan, romdan, kişiden, kişinin milliyetinden bağımsız olarak forumumuzda bu şekilde her hangi bir üyemize hakaret edemezsiniz. (Üstelik konuyu açan, romu yayınlayan, öneren de sizsiniz) Dün de hakaret içerikli bir mesajınızı kaldırarak size bildirim göndermiştim fakat hakaretlerinize devam etmişsiniz. Sanek-creed ile kişisel bir probleminiz varsa probleminizi artık farklı bir platformda çözmeniz gerekli. Bu şekilde herkese açık alanlarda uyarıya rağmen hakaret etme eğilimi bulunan kullanıcıların forumumuzda yeri yoktur. Üyeliğiniz süresiz olarak kapatılmıştır.

Üst Alt