Rom CrDroid v9.3 Unofficial - Mi Max 3 (nitrogen)

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CrDroid v9.3 Unofficial - Mi Max 3 (nitrogen)
Version : Android 13 - by Fake Lezard

▫️ Katkı : Miui Kamera + Graphene Kamera ( Kameralara istenilen izinlerin verilmesi gerekmektedir )
▫️ Sürüm : CrDroid V9.3
▫️ Boyut : 1296 mb
▫️ Çeşit : Vanilla + Gapps
▫️ Tarih : 01.04.2023
▫️ Güvenlik Yaması : Mart 2023
▫️ Kernel : Snake Kernel 4.4 + Normal boyutta Rom

KURULUM :

- Kurulum için son sürüm '' TWRP '' veya son Sürüm '' OrangeFox '' kullanılabilir.
- '' Temiz Kurulum '' yapılmalıdır. Nasıl yapılacağı aşağıda sırası ile açıklanmıştır :

1- Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, önce '' Wipe Data '' ve ardından '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

2- Yine Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, orada '' Önbellek, Data, Dalvik, Cache, System, dahili depolama ve Vendor '', kutucukları işaretlenerek '' Wipe '' yapılacaktır.

3- Mount bölümü' ne geçilecektir, orada işaretlenebilir ( ! ) ne kadar kutucuk varsa işaretlenecektir.

4- Yükleme ( install ) kısmına geçilecektir ve '' Rom Flaşlanacak '' dır.

5- '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

6- Son olarak yine '' Wipe Data '' yapılacak ve ardından '' Reboot to Sistem '' yapılarak sistem açılacaktır.

Dikkat : Yapılan tanıtımlar sadece bir öneridir. Rom' u kurup kurmamak ve önerileri uygulayıp uygulamamak kararı tamamen kullanıcılara aittir. Konu ile ilgili olarak kullanıcıların telefonlarında meydana gelebilecek her türlü hasar, zarar ve ziyandan forum yönetimi ve tanıtımı yapan sorumlu değildir, kullanıcının bizzat kendisi sorumludur !

İndirme Linki :

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

CrDroid v9.3 Unofficial - Mi Max 3 (nitrogen)
Version : Android 13 - by Fake Lezard

▫️ Katkı : Miui Kamera + Graphene Kamera ( Kameralara istenilen izinlerin verilmesi gerekmektedir )
▫️ Sürüm : CrDroid V9.3
▫️ Boyut : 1296 mb
▫️ Çeşit : Vanilla + Gapps
▫️ Tarih : 01.04.2023
▫️ Güvenlik Yaması : Mart 2023
▫️ Kernel : Snake Kernel 4.4 + Normal boyutta Rom

KURULUM :

- Kurulum için son sürüm '' TWRP '' veya son Sürüm '' OrangeFox '' kullanılabilir.
- '' Temiz Kurulum '' yapılmalıdır. Nasıl yapılacağı aşağıda sırası ile açıklanmıştır :

1- Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, önce '' Wipe Data '' ve ardından '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

2- Yine Wipe (temizleme) kısmına geçilecek, orada '' Önbellek, Data, Dalvik, Cache, System, dahili depolama ve Vendor '', kutucukları işaretlenerek '' Wipe '' yapılacaktır.

3- Mount bölümü' ne geçilecektir, orada işaretlenebilir ( ! ) ne kadar kutucuk varsa işaretlenecektir.

4- Yükleme ( install ) kısmına geçilecektir ve '' Rom Flaşlanacak '' dır.

5- '' Reboot Recovery '' yapılacaktır.

6- Son olarak yine '' Wipe Data '' yapılacak ve ardından '' Reboot to Sistem '' yapılarak sistem açılacaktır.

Dikkat : Yapılan tanıtımlar sadece bir öneridir. Rom' u kurup kurmamak ve önerileri uygulayıp uygulamamak kararı tamamen kullanıcılara aittir. Konu ile ilgili olarak kullanıcıların telefonlarında meydana gelebilecek her türlü hasar, zarar ve ziyandan forum yönetimi ve tanıtımı yapan sorumlu değildir, kullanıcının bizzat kendisi sorumludur !

İndirme Linki :
Aşağıda linkini verdiğim crDroid 9.3 sürümü ve yapımcısı sanek-Creed' dir, üstteki rom' dan farklıdır. Kurdum ve denedim. Halende kullanmaktayım. Öneriyorum.

İndirme Linki :

sekaaa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kaan
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Aşağıda linkini verdiğim crDroid 9.3 sürümü ve yapımcısı sanek-Creed' dir, üstteki rom' dan farklıdır. Kurdum ve denedim. Halende kullanmaktayım. Öneriyorum.

İndirme Linki :
s.a üstad Sanek-creedin yeni sürümü 9.5 çıktı kullanma fırsatı buldun mu nasıl? 9.5 indirme linki alabilir miyim?

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
s.a üstad Sanek-creedin yeni sürümü 9.5 çıktı kullanma fırsatı buldun mu nasıl? 9.5 indirme linki alabilir miyim?
Şu anda çıkan v9.5 sürümü Sanek Creed' in değil, Fake Lezard' ın sürümüdür. Tavsiye edemem, çünkü bug var, camera ile video çekimi yapılamıyor vb. gibi bazı sorunları var. Sanek-Creed' in crDroid v9.4 var, onu yükleyebilirsiniz.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Şu anda çıkan v9.5 sürümü Sanek Creed' in değil, Fake Lezard' ın sürümüdür. Tavsiye edemem, çünkü bug var, camera ile video çekimi yapılamıyor vb. gibi bazı sorunları var. Sanek-Creed' in crDroid v9.4 var, onu yükleyebilirsiniz.
Bu gün farkettim, Sanek-Creed isimli geliştiricinin crDroid v9.5 sürümü çıkmış, ancak çok az da olsa ücretli yapmışlar. Ayrıca kayıt olmak gerekiyor.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Aşağıdaki linki tıklayınız. Açılan sayfada yeşil alanı tıklayınca download başlayacaktır.

Androist

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
androist
Cihazım
Mi Max 2/3
Meslek
Serbest
Konular
57
Aşağıdaki linki tıklayınız. Açılan sayfada yeşil alanı tıklayınca download başlayacaktır.
Telefonumda geliştirici Sanek-Creed' in v9.4 ve v9.5 sürümlerini denedim, her ikiside stabil değildi. Denediğim en iyi sürüm v9.3 oldu. Hiç sorun yaşamadım, halende kullanıyorum.

Sanek-creed

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sanek
Cihazım
Mi Max 3
Konular
0
Telefonumda geliştirici Sanek-Creed' in v9.4 ve v9.5 sürümlerini denedim, her ikiside stabil değildi. Denediğim en iyi sürüm v9.3 oldu. Hiç sorun yaşamadım, halende kullanıyorum.
9.5 bu ücretsiz sürümüdür.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
Aha bebe buraya gelmiş:) hoşgeldin.
8.14 sürümü sonrası çöp.
13ü bir türlü oturtamadı.
Miui roma döndüm, aşırı yavaş.
8.14te uzun süre devam edeceğim. Stabil ve sorunsuz.

Üst Alt