Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

livevalue

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Livevalue
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
0
Sevgili arkadaşlar, malumunuz, bendeniz uslanmaz bir MIUI ve EU Rom taraftarıydım, ara sıra da olsa, muhtelif AOSP romları kurdum ve nedense bir çoğu buglu olması nedeniye, her defasında EU ya geri döndüm.Mi Max 3 cihazım için güncelleme kesileli çok oldu ve son kullandığım EU Rom zaman zaman kasmalara neden oluyordu ve TWRP den 2 wipe ile sorunu çözüyordum...
MIUI gerçekten de bir alışkanlık ve bağımlılık yapıyor diyenlere bugüne kadar tamamen katılıyordum ancak Android 12 romların çıkması ve cihazıma bunları yüklemek isteği ağır basıyordu ancak sorunsuz romu bulmak pek kolay olmuyordu.Cihazım için çıkan MIUI13 romların hepsi port romlardı ve maalesef neredeyse hepsi sorunluydu. Benim öncelikli takıntım ise bildirimlerin mutlaka sorunsuz Kilit ekranıma düşmesiydi.

Sevgili Sayın Ironsides hocam bana Ancient OS romu önerdi, kurdum ama bildirim sorunu nedeniye EU ya geri döndüm.
Sonra forumdaşlarımın da bilgi ve önerilerini almak üzere, buradaki konuyu açtım ve herkesin katkılarından yararlanmaya çalıştım, katkılarından dolayı herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.

Sayın büyüğüm Nejomi hocamın da telkinleri ile en sonunda CrDroidi yükledim ve 3 gün oldu ve hiç de pişmanlık duymadım, arayüzüne bile alıştım diyebilirim, bildirimler de sorunsuz geliyor

Biz 2 gencin arasına Nusantarayı öve öve bitiremeyen Sayın Murad Ali hocamın da katılmış olması beni ziyadesiyle memnun etti

Kimler hangi cihazında CrDroidi ne zamandır kullanıyor, kullananlar kendi Launcherini mi, yoksa başka launcher mi kullanıyor, İcon pack değiştiren varmı? Kullanlar ayrıca ana ekran görüntüsünü de atarlarsa, sevinirim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Redmi Note 8 Pro kulanıyorum. Aşırı derecede bloatware ve reklam presi ayrıca günceleme desteğinin sona ermesinden dolayı CrDroid 9.6 ya geçtim. 9.7 güncellemesi epey sorunluymuş keşke güncellemeseydim. Hemen hçbirşeyini değiştirmedim. Klasik launcheri ile kullanıyorum.

Üst Alt