Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
rom güzel olmasina güzelde miuiye aliskanliktanmidir bilemiyorum takvim, galeri, vb uygulamalar yok bunlara alternatif olarak (reklamsiz) uygulamalar varmi yada miui galerisini takvimini kurabilirmiyiz

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Skorpi hocam merhaba, bu konuyu gördükten sonra note9 pro cihazıma romu kurdum. Genel olarak memnun kaldım çözemediğim bir kaç durum var belki de hatadır bilmiyorum size danışmak istedim
8.5 sürümünü kurdum. Sağ üstte sürekli konumun kullanıldığına dair yeşil bildirim çıkıp duruyor. Ayarlardan konum kapalı halbuki. Çok sık çıkması rahatsız etti
Bir de bluetooth açtığımda üst barda simge gözükmüyor. Cihaz bağladığımda da gözükmüyor
Bir de kilit ekranındaki büyük saat şeklini değiştirebiliyor muyuz? Onu da bulamadım. Acaba 8.4 kursam bu sorunlar var mı? Teşekkür ederim şimdiden
Hocam o sorun mayıs yaması ile geldi ve pixel experienceda da vardı destek ekibine yazınca mayıs güvenlik yaması ile söylediler telefon uygulaması ile alakalı bir durummuş galiba

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Hocam o sorun mayıs yaması ile geldi ve pixel experienceda da vardı destek ekibine yazınca mayıs güvenlik yaması ile söylediler telefon uygulaması ile alakalı bir durummuş galiba
Anladım hocam devre dışı bıraktım o özelliği. Bir de vowifi çalıştıramadım bir ayarı mi var acaba? Son olarak da bildirimleri nokta olarak değil de sayı olarak görmek istiyorum. Mesela whatsappdan 5 mesaj varsa app üstünde 5 şeklinde bunun bir yolu var mıdır

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Bir de üst barda bluetooth simgesinin gözükmesi için ne yapabiliriz?

blackandwhite23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cc
Cihazım
mi 9
Konular
10
Bir de üst barda bluetooth simgesinin gözükmesi için ne yapabiliriz?
Romun bütün ayarlarını kurcalayin hocam ben vardı o ayar diye hatırlıyorum da nerededir hatırlamıyorum. Ayrıca bu şekilde diğer sorduğunuz ayarları falan da bulabilirsiniz en azından bazılarını.

Nejomi hocam siz gapps kullanmıyorsunuz o yüzden size sormak istiyorum YouTube için bir çözümünüz var mi ? Gapps olmadan açılmıyor newpipe tarzı uygulamalar da tam alternatifi olmuyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam merhaba, bu konuyu gördükten sonra note9 pro cihazıma romu kurdum. Genel olarak memnun kaldım çözemediğim bir kaç durum var belki de hatadır bilmiyorum size danışmak istedim
8.5 sürümünü kurdum. Sağ üstte sürekli konumun kullanıldığına dair yeşil bildirim çıkıp duruyor. Ayarlardan konum kapalı halbuki. Çok sık çıkması rahatsız etti
Bir de bluetooth açtığımda üst barda simge gözükmüyor. Cihaz bağladığımda da gözükmüyor
Bir de kilit ekranındaki büyük saat şeklini değiştirebiliyor muyuz? Onu da bulamadım. Acaba 8.4 kursam bu sorunlar var mı? Teşekkür ederim şimdiden
Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanırsınız İnşallah. Konum genel olarak kapalı olsa dahi, uygulama bazında konuma erişim izni verilmişse, bu yeşil bildirim çıkıyor maalesef, ben alıştım artık, kafaya takmıyorum.
Bende Bluetooth simgesi görünüyor, ayarlara detaylı bakın bi isterseniz.
Saat olayını bilmiyorum ama bunu da ayrlamak mümkün olması gerekir diye düşünüyorum ama emin değilim, ben olduğu gibi kullanmaktayım.
Daha fazla yardımcı olamadığım için üzgünüm

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Romun bütün ayarlarını kurcalayin hocam ben vardı o ayar diye hatırlıyorum da nerededir hatırlamıyorum. Ayrıca bu şekilde diğer sorduğunuz ayarları falan da bulabilirsiniz en azından bazılarını.

Nejomi hocam siz gapps kullanmıyorsunuz o yüzden size sormak istiyorum YouTube için bir çözümünüz var mi ? Gapps olmadan açılmıyor newpipe tarzı uygulamalar da tam alternatifi olmuyor.
Sayın Nejomi hocam kendi isteği ile forumuzdan ayrıldı, gapps niye kullanmıyorsunuz hocam?

blackandwhite23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cc
Cihazım
mi 9
Konular
10
Sayın Nejomi hocam kendi isteği ile forumuzdan ayrıldı, gapps niye kullanmıyorsunuz hocam?

;( bizim halkımız zaten sizler gibi üstadları hak etmiyor sizlerde haklisiniz üstadim.

Gapps sadece YouTube işimi görüyor , ayrıca böyle bir şeylerin zorla dayatılması hiç hoşuma gitmiyor yani gerçek hayatta falan da boyleyim whatsapp tekelliği yerine signal kullanıyorum herhangi bir şeyin tekel olmasına karşıyım şirket olsun hükümet olsun.
Tüketici refahının en az olduğu piyasa tekel piyasası tekellere karşıyım üstadım bu tarz düşüncelerim yüzünden kullanmak istemiyorum.

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
;( bizim halkımız zaten sizler gibi üstadları hak etmiyor sizlerde haklisiniz üstadim.
Bugün sanırım algılarım tatilde, o nedenle burasını tam anlayamadım, ben halkın üstadı değilim, öyle de bir iddiam yok zaten, sadece güzide forumumuzun az biraz tecrübeli üyesiyim
Gapps sadece YouTube işimi görüyor , ayrıca böyle bir şeylerin zorla dayatılması hiç hoşuma gitmiyor yani gerçek hayatta falan da boyleyim whatsapp tekelliği yerine signal kullanıyorum herhangi bir şeyin tekel olmasına karşıyım şirket olsun hükümet olsun.
Tüketici refahının en az olduğu piyasa tekel piyasası tekellere karşıyım üstadım bu tarz düşüncelerim yüzünden kullanmak istemiyorum.
Düşüncelerinize saygı duymakla birlikte, akıllı telefon kullanan birinin Google kullanmamasını anlayamıyorum doğrusu, saygılarımla

blackandwhite23

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
cc
Cihazım
mi 9
Konular
10
Bugün sanırım algılarım tatilde, o nedenle burasını tam anlayamadım, ben halkın üstadı değilim, öyle de bir iddiam yok zaten, sadece güzide forumumuzun az biraz tecrübeli üyesiyim

Düşüncelerinize saygı duymakla birlikte, akıllı telefon kullanan birinin Google kullanmamasını anlayamıyorum doğrusu, saygılarımla

Üstad olmak sadece bilgi demek değil ki hocam , sizlerin verdiği cevaplar , insanlara bakış açınız, yardımcı olmak isteyisiniz vs hepsini sıralamayım şimdi.
Huawei telefonlarda da google yok hocam akılsız telefon mu oluyor :D Dediğim gibi 1 problemim var gapps olmamasına dair YouTube, diğeri de çok önemsemedigim gcam, beni bağlayan bir şey yok google uygulamalarına ve yine dediğim gibi google da Apple gibi bir tekel , tekel sevmiyorum olabildiğince uzak kalmak istiyorum :D

Üst Alt