Soru CrDroid Romu kimler neden kullanıyor?

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Dün itibariyle bende crdroide geçtim miui eu dan pixel experience a geçince resmen ferahlamıştım ama romda çok fazla özellik yoktu ve anx camera mevcut değildi crdroid de anx camerayı görünce geçtim ve şuan çok memnunum gerek özelleştirmeleri olsun gerek hızı ile şimdilik çok iyi herhangi bir sorun ile karşılaştıram yazarım

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Dün itibariyle bende crdroide geçtim miui eu dan pixel experience a geçince resmen ferahlamıştım ama romda çok fazla özellik yoktu ve anx camera mevcut değildi crdroid de anx camerayı görünce geçtim ve şuan çok memnunum gerek özelleştirmeleri olsun gerek hızı ile şimdilik çok iyi herhangi bir sorun ile karşılaştıram yazarım
Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın inşallah

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Hocam siz hangi gappsı kullandınız ben ilk başta nikgappsı kullandım fakat ilk açılışta kurulum ekranı gelmedi flamegappsta böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım mesela

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam siz hangi gappsı kullandınız ben ilk başta nikgappsı kullandım fakat ilk açılışta kurulum ekranı gelmedi flamegappsta böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım mesela
Bende aroma vardı, en düşük boyutlu olan paketi seçtim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Farox

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Farox
Cihazım
Ka-Fa 1500
Konular
4
mi11 lite telefonumda denedim ama bir sorum var yükleme talimatında firmware yüklenmesi gerekiyor diyor ama ben direkt olarak kurdum twrpden kuruldu firmware falan da kurmadım kaldı ki firmware seçenekerinde global india falan var onları kurmanın mantığı tam olarak nedir bien varsa yazarsa hem beni hemde benden sonraki arkdaşları aydınlatmış olur

selametle

_yasin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
S23U 12/256
Konular
6

Farox, bu konu içerisinde tartışılmıştı bahsettiğiniz husus. Kaçıncı sayfa bilemiyorum, konunun başlarına doğru bakabilirsiniz.​

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Bu romda google arama ve sms uygulamasını seçip kullanma şansımız var mı? Sanırım kendi sms ve arama uygulaması ile geliyordu. Bir de global romdan geçeceğim bu bilgileri yedekleyip aktarma şansım var mı? Root şu an yok ama gerekirse atarım

XparadoxX

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
rafet
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
6
Bu romda google arama ve sms uygulamasını seçip kullanma şansımız var mı? Sanırım kendi sms ve arama uygulaması ile geliyordu. Bir de global romdan geçeceğim bu bilgileri yedekleyip aktarma şansım var mı? Root şu an yok ama gerekirse atarım
flame gapps full paketini yükeleyin google uygulamarı değişiyor böylece

Sirenia7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi6
Konular
23
Skorpi hocam merhaba, bu konuyu gördükten sonra note9 pro cihazıma romu kurdum. Genel olarak memnun kaldım çözemediğim bir kaç durum var belki de hatadır bilmiyorum size danışmak istedim
8.5 sürümünü kurdum. Sağ üstte sürekli konumun kullanıldığına dair yeşil bildirim çıkıp duruyor. Ayarlardan konum kapalı halbuki. Çok sık çıkması rahatsız etti
Bir de bluetooth açtığımda üst barda simge gözükmüyor. Cihaz bağladığımda da gözükmüyor
Bir de kilit ekranındaki büyük saat şeklini değiştirebiliyor muyuz? Onu da bulamadım. Acaba 8.4 kursam bu sorunlar var mı? Teşekkür ederim şimdiden

Üst Alt