MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Ne diyorsunuz arkadaşlar tavsiye edermiisniz?
Evo 4.3'den memnunum ama buna da bakayım diyorum
Kullanıyorum gayet hızlı öneririm. Ekran kaydedici tüm romlarda kullanılan açık kaynaklı ekran kaydedici olduğu için FPS düşüşü yaşatıyor. Fakat OnePlus ekran kaydedici kurarsanız sorun yok. Evo X'ta OnePlus kullanılıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam linkleri yenileyeğim demiştiniz ama yenilenmedi :) pixel experience rom için kullanacağım sabırsızlanıyorum
Linkleri güncelledim!

Son düzenleme:

altuntepe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Konular
1
Kullanıyorum gayet hızlı öneririm. Ekran kaydedici tüm romlarda kullanılan açık kaynaklı ekran kaydedici olduğu için FPS düşüşü yaşatıyor. Fakat OnePlus ekran kaydedici kurarsanız sorun yok. Evo X'ta OnePlus kullanılıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Linkleri güncelledim!
Teşekkürler yeni linkler için

Bjenige

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
0
Merhaba,

Eşsiz anlatım ve temiz konu içeriği için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

Rom'u yeni kurdum ve herşey çok iyi gözüküyor. Tek sıkıntım tam ekran hareketlerine alışmış olmam ve bunu sağlayabileceğim bir ayar bulamadım. Bu konuda bir çözüm bilginiz var mı? Çok alıştık öyle kullanmaya böyle zor geliyor artık. :)

can.cil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Merhaba,

Eşsiz anlatım ve temiz konu içeriği için teşekkür ederim. Ellerinize sağlık.

Rom'u yeni kurdum ve herşey çok iyi gözüküyor. Tek sıkıntım tam ekran hareketlerine alışmış olmam ve bunu sağlayabileceğim bir ayar bulamadım. Bu konuda bir çözüm bilginiz var mı? Çok alıştık öyle kullanmaya böyle zor geliyor artık. :)
Bu romda da vardı tam ekran hareketleri. Tam yerini hatırlamıyorum ama olduğuna eminim. Çünkü tam ekran hareketleri saf android 10 ile gelen bir özellik olduğu için hepsinde var şuan

Bjenige

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Adem
Cihazım
Mi 8 Se
Konular
0
Bu romda da vardı tam ekran hareketleri. Tam yerini hatırlamıyorum ama olduğuna eminim. Çünkü tam ekran hareketleri saf android 10 ile gelen bir özellik olduğu için hepsinde var şuan

Tamamdır her yerde arayacağım tuşlar kaldırılıyor ama hareket etkin olmuyor bir ayar buldum. Aramaya devam o arada bilen biri çıkarsa yazar

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Tamamdır her yerde arayacağım tuşlar kaldırılıyor ama hareket etkin olmuyor bir ayar buldum. Aramaya devam o arada bilen biri çıkarsa yazar
Ayarlar > CrDroid Ayarları > Gezinme > Sistem hareketleri

Yakupbb

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup budak
Cihazım
Xiaomi mi 9t
Konular
21
MUTLCC hocam merhaba SHRP - SKY HAWK Recovery i kurdum fs2 muhabbeti falan var data veriyi falan uyguladım şimdi eu beta ya geçmek istiyorum romu sildikten sonra eu beyati flashliyorum ama rom boot ekranında kalıyor yardımcı olabilir misiniz yada bunla alakalı bir konu varsa bırakabilirmisiniz ???

MUTLCC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUTLU ÇAKAR
Cihazım
MI 8 SE - 6/64
Meslek
Öğrenci
Konular
9
MUTLCC hocam merhaba SHRP - SKY HAWK Recovery i kurdum fs2 muhabbeti falan var data veriyi falan uyguladım şimdi eu beta ya geçmek istiyorum romu sildikten sonra eu beyati flashliyorum ama rom boot ekranında kalıyor yardımcı olabilir misiniz yada bunla alakalı bir konu varsa bırakabilirmisiniz ???
format data yapın ve cache'yi ext4'e çevirin

Üst Alt