Yardım [ÇÖZÜLDÜ]Sanırım Cihazım Brick Oldu

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Telefonu açmaya çalıştığımda ''System has been destroyed.'' diyor fakat fastboota girebiliyorum. ADB ile oem info'ya baktğımda her şey false fakat Verity Mode ''true'' görünüyor. MiFlashTool ile rom atmaya çalıştığımda ''eraise error'' diyor. Ne yapabilirim?

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
O sorunu ben miroomda yaşadım napsam yüklenmiyordu sinirlenip globale döndüm
Eu beta deneyecem haftaya ove ove bıtırılemıyo kullanıcısıda cok :D bıde onu kullanayım ondan sonra en ıyı rom olarak mı room u ılan edecegım kendıme :) ara model telefonada aosp beklemem daha nasılsa hep bıseylerı eksık buglu oluyor kullanıcısı az dıyede duzeltmıyolar

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Eu beta deneyecem haftaya ove ove bıtırılemıyo kullanıcısıda cok :D bıde onu kullanayım ondan sonra en ıyı rom olarak mı room u ılan edecegım kendıme :) ara model telefonada aosp beklemem daha nasılsa hep bıseylerı eksık buglu oluyor kullanıcısı az dıyede duzeltmıyolar
Sizin cihaz ne ?

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Masik kesinlikle masik
Yok onuda cok denedım. Daha gecen hafta yükledim. Masık ıle mı room arasında fark göremedim uzun sure kullandıgım versıyonlarıda oldu. Zaten uzun sure kullanabıleceklerım bugsuz oldugu ıcın denedım. Genel olarak masık (6-7 versıyon denemısımdır) ıyıyse mı room ıle aynı ama yukledıklerımın yarıya yakını sorunlu idi.

Oyla:
Üst Alt