Yardım [ÇÖZÜLDÜ]Sanırım Cihazım Brick Oldu

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Telefonu açmaya çalıştığımda ''System has been destroyed.'' diyor fakat fastboota girebiliyorum. ADB ile oem info'ya baktğımda her şey false fakat Verity Mode ''true'' görünüyor. MiFlashTool ile rom atmaya çalıştığımda ''eraise error'' diyor. Ne yapabilirim?

bluestorm02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
9
Hocam bndim cihazda bu durumdaydı miflash görmüyordu tek tuş çalışmıyordu ADB falan dricer istiyordu direk tek tuş twrp ingilizce yaptım yüklendi
Sizin bl açık olmalı twrp yüklenebilmesi için. Bl kapalı bunda mi flash ile rom da atılmıyormuş tek şey var o da mi unlock ile cihazın kilidinin açılması.

Oyla:

kylt

*_*
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Lavender
Meslek
not yet
Konular
103
Sizin bl açık olmalı twrp yüklenebilmesi için. Bl kapalı bunda mi flash ile rom da atılmıyormuş tek şey var o da mi unlock ile cihazın kilidinin açılması.
Aynen açıktı benim cihazın ki hatta ben global romda yaptivim için baktım düzelmedi önce orjinal twrp girdin wipe data yaptim cihaz kendi acildi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam fastbootta görünüyor fakat usb de-buging kapalı, açamıyorum. Mi Tool'da da bu yüzden işlem yapamıyorum.
Hocam yapmanız gereken şu mi Unlock indirin cihazınızın bl kilidini açmaya çalışın ama sorun şu ki mi Unlock da USB hata ayıklama sorunu verebilir

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Emın misin? stock rom atılıyor

Oyla:

harunaydiiin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Öğrenci
Konular
28
Hocam Mi Unlock ile kaldırdım bootloader kilidini şuan Mi Flash Tool ile rom atılıyor. Çok teşekkür ederim hepinize...

Oyla:

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
Hocam USB hata ayıklama diyor arkadaş sorun orda bende atamadım stock rom
Onu hatırlamıyorum. Bl açıkken usb hata ayıklama kapalı halde attım. Bl kapalıyken açık mıydı kapalı mıydı hatırlamıyorum onu. Neyse çözmüş sorunu.

Oyla:
Üst Alt