Yardım [Çözüldü] Fastbootta kaldım

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
cihazım fastbootta kaldı reiwa hocamın konusunda videodaki gibi rom kurulumu yapacaktım format data diğer wipeleri yaptım romu kuracakken gitti şimdi twrp de yüklenmiyor mi flash toolu yükledim ondada cihaz driverı yüklenmiyor yani görmüyor..BL kilidi açık mı diye baktım True yazıyo yani açık suan fastboot ekranı duruyor telefonu kapatamıyorum da lütfen yardımcı olun
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada kapatmaya çalıştıgımda tekrar fastboota giriyor mi yazısında bi süre bekledikten sonra unlocked yazması lazım ama o kadar beklemiyor 1 2 sn mi yazısı görünüyor fastboota atıyor.Komuttan baktıgımda Bl kilidinde true yazıyor

bu arada kapatmaya çalıştıgımda tekrar fastboota giriyor mi yazısında bi süre bekledikten sonra unlocked yazması lazım ama o kadar beklemiyor 1 2 sn mi yazısı görünüyor fastboota atıyor.Komuttan baktıgımda Bl kilidinde true yazıyor

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
modelden modele değişikli gösteriyor dertimiz ne hava nede tavır sözüm size de değil çok yanlış bilgilendirmede yapılan konular gördüm mi 8se örnek verelim kuramazsınız doğru mu twrp ve rom giderse mecburen cin romdan geleceksiniz

Malesef uzatmak istemiyorum konu zaten mi8 se altında , evet kurulur kurdumda bir çok sefer fastboot açılsın yeter ,

Oyla:

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Hocam stocka dön sonra tekrar twrp yükle hocam

Bence pek uğraşma benim başıma gelse öyle yaparım fadtboot rom ile hem cihaz temizlenir

Bence pek uğraşma benim başıma gelse öyle yaparım fadtboot rom ile hem cihaz temizlenir

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41
Skylonely61 doktorumuz sayesinde hastayı kurtardı eksik bilgiler yüzünden kurulumda problem yaşadım ince detayları kendisinden öğrendim pcye bağlanarak yardımcı oldu teşekkür ediyorum daha sorun yaşamam bu konuda

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Skylonely61 doktorumuz sayesinde hastayı kurtardı eksik bilgiler yüzünden kurulumda problem yaşadım ince detayları kendisinden öğrendim pcye bağlanarak yardımcı oldu teşekkür ediyorum daha sorun yaşamam bu konuda

bir daha rom yüklerken peşine de ona uygun twrp yide flaslarsan sorun yaşamadan güncellemeleri de yapa bilirsin ,

Oyla:

HanVincenzo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
S7 Edge
Konular
41