Soru (ÇÖZÜLDÜ) Bazı uygulamardaki uyumluluk problemleri

ferdi_baba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferdi
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Merhaba arkadaşar yaklaşık 1 ay kadar önce bende aranıza Pocophone F1 alarak katıldım. Telefon genel anlamda süper. Iphone 5s kullanıcısıydım 4 yıl kadar kullandım ve daha sonra bu cihaza geçiş yaptım ve belirteyim Andorid konusunda acemiyim.
1- Cihazda Renault Port uygulamasında giriş yapmaya çalıştığımda telefona gelen kodu yazmaya çalıştığımda o alana bir türlü kod yazılmıyor. Klavye açılıyor ama maalesef yazamıyorum.
2- Yapıkredi Mobil uygulamasında menü içerisinden alt tarafta görünen butonları navigasyon tuşları açıkken yarım görebiliyorum, ancak navigason tuşlarını kapatıp tam ekran yaptığımda alttaki butonları göremiyorum. (Bu konuyla ilgili geri bildirimde bulundum ancak cevap gelmedi)

Bu konular hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Tugay475

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
PocoPhone F1
Konular
1
Merhaba arkadaşar yaklaşık 1 ay kadar önce bende aranıza Pocophone F1 alarak katıldım. Telefon genel anlamda süper. Iphone 5s kullanıcısıydım 4 yıl kadar kullandım ve daha sonra bu cihaza geçiş yaptım ve belirteyim Andorid konusunda acemiyim.
1- Cihazda Renault Port uygulamasında giriş yapmaya çalıştığımda telefona gelen kodu yazmaya çalıştığımda o alana bir türlü kod yazılmıyor. Klavye açılıyor ama maalesef yazamıyorum.
2- Yapıkredi Mobil uygulamasında menü içerisinden alt tarafta görünen butonları navigasyon tuşları açıkken yarım görebiliyorum, ancak navigason tuşlarını kapatıp tam ekran yaptığımda alttaki butonları göremiyorum. (Bu konuyla ilgili geri bildirimde bulundum ancak cevap gelmedi)

Bu konular hakkında yardımcı olabilir misiniz?
Yapi kredi uygulaması düzeldi son güncelleme ile diğer uygulamayı bilmiyorum

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ferdi_baba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferdi
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Yapi kredi uygulaması düzeldi son güncelleme ile diğer uygulamayı bilmiyorum

Bilgilendirme için teşekkürler. Evet uygulama düzeldi. Yapıkrediye play store üzerinden sorunu bildirmek işe yaradı. Bir güncellemeyle çözüldü.
Diğer bahsettiğim Renault Port uygulamasıda güncellemeyle düzeldi.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Diğer uygulamanın geliştiricilerine ekr görüntülerini alıp mail atınız. Bizim bu anlamda yapabileceğimiz bir şey malesef yok.

Oyla:

ferdi_baba

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferdi
Cihazım
Pocophone F1
Konular
2
Diğer uygulamanın geliştiricilerine ekr görüntülerini alıp mail atınız. Bizim bu anlamda yapabileceğimiz bir şey malesef yok.
Problem yaşadıkça o şekilde yapacağım. Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt