Yardım Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorization Hatası

yakamoz843

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunç
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
1
yazılanları tek tek okudum hocam bişeyler için mücadeleniz var gibi ama günün sonunda şu soruyu sorun bence xiaomi cihazlar bi çok kod ile birden fazla ülke için satılıyor ben de şahsen çin den mağazadan alınmış cihaz kullanıyorum ama global versiyonu öncelikle buna dikkat edilseydi bu kadar sıkıntı yaşamazdınız bence
Yani açıkçası alırken Çin ve Global sürüm arasındaki bu farkları bilmiyordum. Sonrasında sordum Global versiyon olup olmadığını yok dediler. Belki o bayide yoktur bilemiyorum.

Şu an Çin versiyonu tamamen kurdum ve İngilizce kullanıyorum. Şu kadar söyleyeyim iyi ki 90$ ödeyip telefonu elletmemişim. Orjinalliğini bozdurmamışım. Her şey sorunsuz çalışıyor ve Çince bildirim vs hiç bir sorun yok. Tek sorun telefon İngilizce ama kullandığım uygulamalar yine Türkçe. Bu benim için sorun değil İngilizcemi geliştirme fırsatı gibi oldu :)

16 ay kullanıp bu şekilde yurtdışında (Sık sık Gürcistan'a gidiyorum) satmayı düşünüyorum. Muhtemelen o dönem son çıkan telefonu alır bilgilerimi kopyalar aşağı yukarı aynı maliyetlere telefonu yine sıfırlamış olurum.

ercan123400

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ercan
Cihazım
14 PRO
Konular
0
Couldn't add. Please go to Mi http Community to apply for authorization tatası hatası alıyorum
mi uygulamasında onaylı görünüyor 1 yıl boyunca yazılım yükleyebilrisin diyor telefondan geliştirici moda girip oradan boot klinidi aç diyince diyor mi den aktif et çözümünü bien var mı

Üst Alt