Yardım Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorization Hatası

yakamoz843

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunç
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
1
Arkadaşlar merhaba, No 10 Pro kullanıcısı olarak 14 ultra temin ettim. Cihazı Çin'de arkadaşım alıp getirdi. Cihaz Çin versiyonu olduğu için Googlew Play dahi olmadığı için Türk Romunu atmak istiyorum. Veya Rus romunu da deneyimleyen arkadaşlar olmuş onu da deneyebilirim.

Bu süreçte BL kilidini açarken cihazım "Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorization" hatası alıyorum.

Süreçli ilgili bana yardımcı olabilecek birileri var mı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
bu cihazda başvuru ile kilit açılmıyor server üzerinden ücretli unlock gerekli ücret tuzlu..

yakamoz843

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunç
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben'de IT'ciyim böyle bir işlem için bu kadar ödeme yapmak bana pek mantıklı gelmedi. Yarın Çin'den aldığım satış temsilcisiyle görüşücem çözüm olmazsa da muhtemelen cihazımı satıcam. Almak isteyen olursa kutulu faturalı şarj cihazı vs. dahil şekilde 14 Ultra (ÇİN) cihazım satılıktır.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
18
Ben'de IT'ciyim böyle bir işlem için bu kadar ödeme yapmak bana pek mantıklı gelmedi. Yarın Çin'den aldığım satış temsilcisiyle görüşücem çözüm olmazsa da muhtemelen cihazımı satıcam. Almak isteyen olursa kutulu faturalı şarj cihazı vs. dahil şekilde 14 Ultra (ÇİN) cihazım satılıktır.
Hocam maalesef benim de bildiğim kadarıyla Kilit açılmıyor ama onun yerine elinde sonun da direnç atıracaksınız zaten direnç işlemi sonrası global rom yüklenebiliyor sonrasın da kilit açma başvurusu yapabilirsiniz kolay gelsin.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Xiaomi 14 ULTRA
Konular
18
yurtiçi modeli 60 bin üzerinde olan cihazı yarı fiyatına alıp 2-3 bin masraftan kaçmak mantıklı gelmedi bana hocam yanlış anlamayında ne kadar masraf etsenizde en son modeli yarı fiyatına kullanacaksınız

uurcyln

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ugur
Cihazım
xiaomi 14 ultra
Konular
1
Benim telefonumda Çin sürümü ancak içerisinden google play var. arayüzde gözükmüyordu, xiaomi uygulama merkezine google yazınca çıkan sonuçlarda google play yüklü olarak gözüktü, (install yerine open yazıyor oluşundan yüklü olduğunu anladım). Open'a bastıktan sonra logosu arayüze de çıktı.
Çin versiyonu olarak kullanıyorum, bazen bildirimlerde ve google harita geçmişinde sorun yaşıyorum sadece.
Umarım sizin telefonunuzda da yüklüdür.
Sevgiler..

alonedark1121

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
isimsiz
Cihazım
Note 12 Pro 4G
Konular
4
Arkadaşlar merhaba, No 10 Pro kullanıcısı olarak 14 ultra temin ettim. Cihazı Çin'de arkadaşım alıp getirdi. Cihaz Çin versiyonu olduğu için Googlew Play dahi olmadığı için Türk Romunu atmak istiyorum. Veya Rus romunu da deneyimleyen arkadaşlar olmuş onu da deneyebilirim.

Bu süreçte BL kilidini açarken cihazım "Couldn't add. Please go to Mi Community to apply for authorization" hatası alıyorum.

Süreçli ilgili bana yardımcı olabilecek birileri var mı?
Hocam cihazda Hyper os var ise yeni kilit açma yöntemi getirdiler.
Mi Community e giriş yapın hesabınızla,
Sonra ben kısından ayarlarda bölgeyi global yapın ve tekrar giriş yapın,
Sonra ben kısmında unlock bootloader yazısı olacaktır,
Ordan açabilirsiniz.
30 gün bekleme süresi verebilir belli olmaz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu arada hocam hiç bir şekilde kilidi açamazsanızda micro-g apksını ve aurora store apk sını deneyebilirsiniz.
Redmi note 12 pro cihazımda uygulamalar çok güzel micro-g yi play hizmetleri gibi algılıyor.
Sorunsuzca gapps atmadan aosp romda kullanmıştım.

Son düzenleme:

yakamoz843

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunç
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
1
yurtiçi modeli 60 bin üzerinde olan cihazı yarı fiyatına alıp 2-3 bin masraftan kaçmak mantıklı gelmedi bana hocam yanlış anlamayında ne kadar masraf etsenizde en son modeli yarı fiyatına kullanacaksınız
Ben gidip yurtdışından sıfır cihaz alıp getiricem. Sonra kim olduğunu bilmediğim ve benim özel kullanacağım cihaza ne yükleyeceğini bilmediğim birine telefonun %10 u kadar para ödicem. Yahu telefonun lensini üreten firma kazanmıyordur bu parayı bir telefondan. Bana mantıklı gelmiyor size mantıklı geliyor olabilir.

Ordan açabilirsiniz.

Bu arada hocam hiç bir şekilde kilidi açamazsanızda micro-g apksını ve aurora store apk sını deneyebilirsiniz.
Redmi note 12 pro cihazımda uygulamalar çok güzel micro-g yi play hizmetleri gibi algılıyor.
Bu yöntemi denedim ama sonuç alamadım. Xiaomi Community uygulamasına hem mobilden girdim hem de bilgisayardan web den girdim. Mobilden "BEN" sekmesinden global olarak güncelledim ama hiç bir değişiklik olmadı.

Arkadaşlar yok mu bir çözümü bu işin? Telefonu söktürmekte istemiyorum direnç atmak falan saçma. 16 ay kullanıp satmayı düşünüyorum. Sonra yine yeni modelini alırım gibi düşünüyorum.

yakamoz843

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tunç
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
1
Ordan açabilirsiniz.

Xiaomi Community versiyonu 5.3.34 ve sonrası olması gerekiyormuş. Ben versiyon değiştirince Unlock Bootloader seçeneği çıktı. Başvuru limiti dolmuş yarın tekrar denerim. Bilgi için teşekkürler.

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Xiaomi 14 ULTRA
Konular
18
Ben gidip yurtdışından sıfır cihaz alıp getiricem. Sonra kim olduğunu bilmediğim ve benim özel kullanacağım cihaza ne yükleyeceğini bilmediğim birine telefonun %10 u kadar para ödicem. Yahu telefonun lensini üreten firma kazanmıyordur bu parayı bir telefondan. Bana mantıklı gelmiyor size mantıklı geliyor olabilir.

Bu yöntemi denedim ama sonuç alamadım. Xiaomi Community uygulamasına hem mobilden girdim hem de bilgisayardan web den girdim. Mobilden "BEN" sekmesinden global olarak güncelledim ama hiç bir değişiklik olmadı.

Arkadaşlar yok mu bir çözümü bu işin? Telefonu söktürmekte istemiyorum direnç atmak falan saçma. 16 ay kullanıp satmayı düşünüyorum. Sonra yine yeni modelini alırım gibi düşünüyorum.
dostum sen yurtiçi cihaz al bence belli ki CIA için falan çalışan birisisin kaçak telefona girme sen

Üst Alt