Yardım Çok şaşırtan miRoom şarj performansı..

Sneijder

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
51
45 gündür Eu beta, masik, eu stabil arası gezdim durdum miroom' a çok ön yargılıydım ama şarj süresi beni mest etti diyebilirim ve çok stabil kamera sorunu vs yaşamadım kısacası bayıldım bu rom'a tavsiye ederim..

Not: en son telefonu ilk aldığımda 2 gün şarjı gitmişti..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

cerhan82

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erhan
Cihazım
Mİ 6
Meslek
Biyolog-Kalite Md.
Konular
3
Işte tipik yeni Xiaomi kullanıcı profili... Xiaomi almamın öncelikli sebebi, haftalık çeşitli güncelleme veriyor olması, seç seç istediğin romu yükle, çeşit o kadar bol ki

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Daha önce farklı konularda birçok defa ifade ettşm, burada da söyleyeyim.

Allah nazardan korusun, iyi ki Xiaomi'ye geçmişim. Bunu fanboyluk, sempatizanlık vs diye söylemiyorum. Yıllarca Samsung amiral gemileri kullanan ve her çeşit romu deneyen, telefonun en ince noktasına kadar kurcalayan ve şu anda telefonunda sistem uygulamaları hariç olarak 155 adet kullanıcı uygulaması yüklü biri olarak diyorum ki, samsungdaki o hantal, arada bir çöken, devamlı kasan, özelleştirmeyi kaldıramayan yapı nerde Xiaomi nerde...
Birçok programıda miui arayüzde alternatifi olduğu için kurmadım.

Odini ayrı sorun kiesi ayrı sorun. Samsungda sorunlar sebebiyle devamlı rom yüklerdim, Xiaomide tamamen zevkten yüklüyorum. Ne yenilik var diye...
Uzun süre Eu rom ve birkaç gündür Mi room kullanıyorum, Xiaomi deki rahatlık, stabilite Samsung da yok. Varsın amoled ekranım olmasın...

Oyla:

suso9292

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Mi8
Meslek
Kalite teknisyeni
Konular
4
Vay arkadaş ben 5.5 saat anca onuda 1 günde alıyorum. Biraz sıkarsam 6 saat adam 2 güne 12 saat almış bidaha amiral gemi almicam orta segmentte devam mi8 den şarj konusu hariç her anlamda memnunum ama bidaha kesinlikle orta segment Alican.

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Vay arkadaş ben 5.5 saat anca onuda 1 günde alıyorum. Biraz sıkarsam 6 saat adam 2 güne 12 saat almış bidaha amiral gemi almicam orta segmentte devam mi8 den şarj konusu hariç her anlamda memnunum ama bidaha kesinlikle orta segment Alican.
Cihazınız ne bilmiyorum ama benimki de, orta alt segment, dandik bir Çin malı vede, her şeye rağmen, oldukça memnunum

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Orta segmentte hdr pubg ac da gorek :D

Oyla:

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Miroom pil konusunda gerçekten çok iyi . Mi6 ile kullanıyorum bataryayı sıfırlasam 9 buçuk 10 saat saat ekran veriyor . Miroom çok temiz bir rom içinde bloatware uygulamaları yok sistemi yoran arkada sinsi sinsi çalışan gereksiz sistem uygulamaları yok . Hem stabil hem pil dostu .

Oyla:

aliergan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali ERGAN
Cihazım
Mi 8 sE
Konular
1
Abi süper ya :) bir bulışma ayarlayalım bizide yükle :)

Oyla:

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Miui Can'dır, Mi ise Canan, EU ise (cihaz'da) akan Kan'dır

Peki MiuiPro nedir ve MiuiPro sence en iyi MIUI romu olabilir mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miroom pil konusunda gerçekten çok iyi . Mi6 ile kullanıyorum bataryayı sıfırlasam 9 buçuk 10 saat saat ekran veriyor . Miroom çok temiz bir rom içinde bloatware uygulamaları yok sistemi yoran arkada sinsi sinsi çalışan gereksiz sistem uygulamaları yok . Hem stabil hem pil dostu .
Vallahi ben sırf bloatware leri sistemden silmek icin rom yapmayı öğrendim neredeyse port rom yapmayı da öğrenecektim.Simdi basit rom düzenleme işlerini yapiyirum açıyorum düzenliyorum kapıyorum

Oyla:

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
miRoom kullanıcılarının ekran sürelerine inanmak istiyorum ama şüphelerim var. Mesela ekran süresini ölçen sayaç gerçekten doğru çalışıyor mu, emin olamadım. Şarjdan sonra ekran süresinin sıfırlanmaması veya ekran kapalıyken açıkmış gibi saymaya devam etmesi gibi yazılımsal hatalar olabilir mi? Bunlar tabi ki benim şüphelerimden ibaret ama hayatta her şey olası.

Peki neden şüpheleniyorum çünkü Redmi Note 7 eski kullanıcısı ve şimdilerde Mi A3 kullanıcısı olarak aynı kullanım alışkanlıklarımla Mi A3'ü tek şarjla Redmi Note 7'ye göre daha uzun süre (iki gün hatta bazen üç gün) kullanabilirken Redmi Note 7'de elde ettiğim ekran sürelerine ulaşmakta zorlanıyorum. Redmi Note 7 stok yazılımlıydı ve gece şarj etmediğimde ikinci gün telefonu yoğun kullanmak zorunda kalmamayı umut ederdim çünkü bitme noktasına gelebiliyordu. Telefon genellikle 7 ila 9 saat aralığında ekran süreleri gösteriyordu ve ben bazen kendi kendime sorguluyordum ekran süresinde gösterdiği kadar gerçekten saatlerce telefon kullanıyor muyum diye.

Oyla:

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Telefon boşta %5 ve fazlasını yediği halde yüksek ekran süresi alıyorsanız bataryanız sağlıklıdır . Aksi taktirde romun pil kullanımı zamanla yeterli gelmeyebilir .

Oyla:
Üst Alt