Yardım Çok Acil!! Telefon hiç ama hiç bir tepki vermiyor. Çözene 20 TL veriyorum!

wawa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
4
Merhabalar,
telefona bugün bir uygulama yükledim CIA telefon numarası gösterme gibi bir uygulama, adı farklı, şuan hatırlamıyorum ismini.
Uygulamayı çalıştırdığımda telefon tamamen kapandı, şarj olmuyor, led yanmıyor, usb okumuyor, bilgisayara takınca bir jak takıldı gibi bir ses gelmiyor, aygıt yöneticisinde gözükmüyor, yani hiç ama hiç bir tepki çalıştığına dair bir alamet gözükmüyor.
Telefonun şarjı %60'larda idi, çok sıcak veya soğuk değildi kapandığında, kokladığımda yanık kokusu gibi bir koku gelmedi. Uygulama zarar olsun diye yapılmış olsa telefon kitlenir açılmaz silinir her şey ama en azından led yanar mi logosu gelir ama 0 tepki maalesef. :(
Çok acil dememin sebebi de 2 gün sonra yurt dışına çıkacağım telefonu garantiye yollama şansım yok, ücretli yaptırsam dahi yetişmeyebilir ve yurt dışında bana çok gerekli.
Tam çözüm yazana, 20 TL ücret yollayacağım banka üzerinden emekleri karşılığı dekontunu da buraya koyacağım! Lütfen profesyonellerden yardım bekliyorum.

Üst Alt