Yardım Çok Acil!! Telefon hiç ama hiç bir tepki vermiyor. Çözene 20 TL veriyorum!

wawa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
4
Merhabalar,
telefona bugün bir uygulama yükledim CIA telefon numarası gösterme gibi bir uygulama, adı farklı, şuan hatırlamıyorum ismini.
Uygulamayı çalıştırdığımda telefon tamamen kapandı, şarj olmuyor, led yanmıyor, usb okumuyor, bilgisayara takınca bir jak takıldı gibi bir ses gelmiyor, aygıt yöneticisinde gözükmüyor, yani hiç ama hiç bir tepki çalıştığına dair bir alamet gözükmüyor.
Telefonun şarjı %60'larda idi, çok sıcak veya soğuk değildi kapandığında, kokladığımda yanık kokusu gibi bir koku gelmedi. Uygulama zarar olsun diye yapılmış olsa telefon kitlenir açılmaz silinir her şey ama en azından led yanar mi logosu gelir ama 0 tepki maalesef. :(
Çok acil dememin sebebi de 2 gün sonra yurt dışına çıkacağım telefonu garantiye yollama şansım yok, ücretli yaptırsam dahi yetişmeyebilir ve yurt dışında bana çok gerekli.
Tam çözüm yazana, 20 TL ücret yollayacağım banka üzerinden emekleri karşılığı dekontunu da buraya koyacağım! Lütfen profesyonellerden yardım bekliyorum.

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
wawa isim nick benzerliği gibi telefon kaderi de aynı olmuş sanırım
öncelikle telefonun uygulama yüzünden dolayı kapanmadı emin olabilirsin o programı kuallan tanıdıklar var, 2 ihtimal var üzgünüm ki yüksek ve pahalı ihitimal bu anakart arızası gibi görünüyor benimde telefonum hiçbir tepkime vermiyordu bir ara kapandı navigasyon açıkken bi daha açılmadı ne şarj aldı ne ufak bi kımıldama tepki verdi hayat belirtisi yoktu öncelikle şarjı bitmesi ihitmaline karşın biraz bilgisayar usb sinde tak dene 30-dk 1 saat kadar download modda çalıştırmayı dene , diğer ihtimal batarya anakart arasındaki kablo çıkmış olabilir. ama Bence üzgünüm ki muhtemel telefonunun anakartı bozuldu .

Oyla:

wawa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
4
wawa isim nick benzerliği gibi telefon kaderi de aynı olmuş sanırım
öncelikle telefonun uygulama yüzünden dolayı kapanmadı emin olabilirsin o programı kuallan tanıdıklar var, 2 ihtimal var üzgünüm ki yüksek ve pahalı ihitimal bu anakart arızası gibi görünüyor benimde telefonum hiçbir tepkime vermiyordu bir ara kapandı navigasyon açıkken bi daha açılmadı ne şarj aldı ne ufak bi kımıldama tepki verdi hayat belirtisi yoktu öncelikle şarjı bitmesi ihitmaline karşın biraz bilgisayar usb sinde tak dene 30-dk 1 saat kadar download modda çalıştırmayı dene , diğer ihtimal batarya anakart arasındaki kablo çıkmış olabilir. ama Bence üzgünüm ki muhtemel telefonunun anakartı bozuldu .
CIA programına benzer bir uygulama kullanıyorum muhtemelen aynı programdan bahsetmiyoruz. Ama programı yükleyip tuşa basar basmaz sıkıntı olması uygulama yüzünden bir problem olduğunu düşündürüyor bana. Bilemiyorum EDL kablosu bulma şansım olsa rom atardım ama o da yok maalesef. :(

Oyla:

Waxa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 64 GB
Konular
3
CIA programına benzer bir uygulama kullanıyorum muhtemelen aynı programdan bahsetmiyoruz. Ama programı yükleyip tuşa basar basmaz sıkıntı olması uygulama yüzünden bir problem olduğunu düşündürüyor bana. Bilemiyorum EDL kablosu bulma şansım olsa rom atardım ama o da yok maalesef. :(
rom atabileceğinizide düşünmüyorum eğer hiç bir tepki vermiyor ise. program benzerdir o önemli değil nitekim bende navi gasyon kullanırken bozuldu navigasyon mu yaptı hayır işte kendi kendine anlık bişey olacağı varmış .

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
dedigin programı biliyorum ama programla alakalı degildir başka bir sorun var gibi power tusunu basılı tuttunuz mu

Oyla:

wawa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
4
dedigin programı biliyorum ama programla alakalı degildir başka bir sorun var gibi power tusunu basılı tuttunuz mu
her türlü tuş kombinasyonunu denedim.
[doublepost=1515750067,1515699099][/doublepost]Maalesef halen beklemedeyim. :(

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hocam garanti varmı ?

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Zenex hocam bu işlerin erbabıdır,zenex hocama kulak ver bence.tabi çözüm istiyorsan

Oyla:
Üst Alt