Soru Çin'den Getirtmek İçin Telefon Tavsiyesi

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Ne hatası ben 15 gündür kullanıyorum sıkıntı görmedim

Bu yazılardan sonra cihazdan soğudum açıkçası daha önceden aklımda olan bir modeldi ama yurt dışından gelecek ve garanti gibi bir olay olmadığı için en ufak sorunda kendi başımayım...

tavsiyem huawei p10 veya p10 plus ama Tr'de satış fiyatının altında satmak zorunda kalabilirsin değeri yüksek olmaz o zaman ya iphone yada samsung kalıyor maalesef one plus 5 alırdım ben huawei almayacaksam

Huawi dediğiniz gibi TR de piyasası çok düşük bir firma o yüzden fazla yanaşmak istemiyorum...

O zaman paran varsa al bir s8 Plus, on numara cihaz.

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Zaten şu an aklımda S8 Plus var ama önce fiyatını öğrenmek istiyorum yüksek gelirse farklı cihazlara yönelicem...

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48

Bu yazılardan sonra cihazdan soğudum açıkçası daha önceden aklımda olan bir modeldi ama yurt dışından gelecek ve garanti gibi bir olay olmadığı için en ufak sorunda kendi başımayım...

Huawi dediğiniz gibi TR de piyasası çok düşük bir firma o yüzden fazla yanaşmak istemiyorum...

Zaten şu an aklımda S8 Plus var ama önce fiyatını öğrenmek istiyorum yüksek gelirse farklı cihazlara yönelicem...
Şu anda hepsi burada da tr garantili 3419 tl

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Şu anda hepsi burada da tr garantili 3419 tl

hocam 1. si hepsiburada üzerinden bir daha hiçbir şey almam 2. si TR de almayı düşünmüyorum çünkü malum YÜKSEK fiyatlar

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
hocam 1. si hepsiburada üzerinden bir daha hiçbir şey almam 2. si TR de almayı düşünmüyorum çünkü malum YÜKSEK fiyatlar
Ben şu ana kadar o siteden çok şey aldım ve hiç problem yaşamadım çok şükür, piyasada da genelde en iyi fiyatı veriyorlar ama tabi tercih meselesi.

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Ben şu ana kadar o siteden çok şey aldım ve hiç problem yaşamadım çok şükür, piyasada da genelde en iyi fiyatı veriyorlar ama tabi tercih meselesi.

hocam doğrudur ancak 1 kere hepsiburada nın kendinden Xiaomi kulaklık aldım gelen ürün ile ilandaki ürün farklı ( gelen ürün alt model benim almak istediğim ve ilandaki üst model ) geldi bu yüzden hepsiburada dan soğudum...

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
hocam doğrudur ancak 1 kere hepsiburada nın kendinden Xiaomi kulaklık aldım gelen ürün ile ilandaki ürün farklı ( gelen ürün alt model benim almak istediğim ve ilandaki üst model ) geldi bu yüzden hepsiburada dan soğudum...
Değiştirme veya geri alma yaptılar mı merak ettim.

Chandler Muriel Bing

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Değiştirme veya geri alma yaptılar mı merak ettim.

ürünü geri aldılar ve para iadesi de yaptılar ama önemli olan bu değil dediğim gibi ilanın ve gelen ürünün farklı olması ya ilanı koyan personelin hatası ya da bilinçli yapılmış bir şey...

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Sözde var olan acil arama sorunu oneplus5 de benim kesinlikle karşılaşmadığım bir sorun. Ekranı nasıl kullanacağı firmaya kalmış bu bir sorun değil ki? O dokunmaktik sorunu da elime gelen 7 oneplus tan hicbirinde olmadı. Kısacası fasa fiso bunlar. Alın kullanın sonra karar verin. Oneplus5 ile huawei p10 plus arasında kalsam oneplus alırdım. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız cihaz.

lastreal555

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi 4
Konular
48
Sözde var olan acil arama sorunu oneplus5 de benim kesinlikle karşılaşmadığım bir sorun. Ekranı nasıl kullanacağı firmaya kalmış bu bir sorun değil ki? O dokunmaktik sorunu da elime gelen 7 oneplus tan hicbirinde olmadı. Kısacası fasa fiso bunlar. Alın kullanın sonra karar verin. Oneplus5 ile huawei p10 plus arasında kalsam oneplus alırdım. Şimdiden hayırlı olsun alacağınız cihaz.
Sorunları hakkında çok bilgim yok ama şahsen alacak olsam ben de one plus 5 alırdım. Yani hata olayına bakarsak xiaomi lerde ki hatalarda onlarca var. İnceleme videolarını izledim, fiyatına göre mükemmel, şahsen hiç düşünmeden alırdım.

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
htc u ultra nın seramik versiyonu bu topraklara gelmedi. oralarda olması lazım.

Üst Alt