Sohbet Çin xiaomi 14 ultra almak

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Aslinda 13 ultra kullandim, eli biraz yoruyordu. Birde cihaz bendeyken daha kayit yaptirmamistim hyperos yukledim. Bi de o arada kayit yapilamiyor, hyperos yuklemeyin sorunlu filan denilince korkup sattim.
Birde o cihazda fake romdu

Eğer 13 Ultra'nın ağırlığı sizi rahatsız ettiyse 14 Ultra daha da rahatsız eder hocam. 14 Ultra daha da dengesiz bir telefon olmuş. Elinizde tutarken çok rahatsız ediyor. Üst çok çok ağır, alt ise hafif. Her an üste doğru devrilecekmiş hissi var. Belki kullanımda zamanla alışılır ama bu kamera modülünün çok ağır ve telefonun ergonomisinde problem olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Hattushil

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi 14 Pro
Meslek
Bilg. Müh.
Konular
14
Eğer 13 Ultra'nın ağırlığı sizi rahatsız ettiyse 14 Ultra daha da rahatsız eder hocam. 14 Ultra daha da dengesiz bir telefon olmuş. Elinizde tutarken çok rahatsız ediyor. Üst çok çok ağır, alt ise hafif. Her an üste doğru devrilecekmiş hissi var. Belki kullanımda zamanla alışılır ama bu kamera modülünün çok ağır ve telefonun ergonomisinde problem olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Evet haklısın hocam,
Ben 14 pro titanyum kullanıyorum ama o bile ağır geliyor bana.
14 ultra hem pro modeline göre daha kalın hem de dengesiz bir ağırlığı var.

FikretAdil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fikret Adil
Cihazım
Xiaomi 13 T
Konular
7
Aynen hocam. Ne demek istedigimi anlamissiniz. 👍 O zaman normal 14 bakmak daha iyi olacak.
Peki 14 mu 14 pro mu bi tavsiyeniz var mi ?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Aynen hocam. Ne demek istedigimi anlamissiniz. 👍 O zaman normal 14 bakmak daha iyi olacak.
Peki 14 mu 14 pro mu bi tavsiyeniz var mi ?

Pro'yu birebir deneyimlemedim hocam ama 14 kompakt bir cihaz olarak güzel. Hattushil hocam Pro kullanıyor onun görüşünü dikkate almak daha mantıklı olur bence.

Üst Alt