Rehber Çin versiyon telefonlara Root

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
Daha kolay bir yöntem paylaşıyorum.
Thanks LR Team

Aşağıdaki recovery'i indirin. LR Team'in yaptığı China brand bir unoffical TWRP sürümüdür.
TWRP'yi zipten çıkarıp içindeki komut dosyası ile fastboot moda alıp yükleyin. (hep 2'yi seçin)

Sonra TWRP'te açıldığında
Advanced girip ardından File Manager - de system_root/system/ dosyasında recovery_fromboot.p klasörünü bulup siliyoruz.

Sonra tek yapmanız gereken Advanced menüsünden install root'a tıklamak.

Android 10 ve global miui 12'de dedim. Bende olmadı diyen olursa da şimdiden söyleyeyim bilmiyorum bende çalışıyor :)

hocam bütün işlemleri yapıp sistemi reboot ettiğimde ekrana miui yazısı geldikten sonra tekrar twrpye gönderiyor sebebi ne olabilir,bu arada rom miui 12 endonezya

Son düzenleme:

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
hocam bütün işlemleri yapıp sistemi reboot ettiğimde ekrana miui yazısı geldikten sonra tekrar twrpye gönderiyor sebebi ne olabilir,bu arada rom miui 12 endonezya
sorunu son sürüm magisk zip dosyasını flashlayarak çözdüm

Son düzenleme:

kera706

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karim
Cihazım
Xiaomi Redmi
Konular
54
Nihayet ki, android 10 romunda çin modeline nasıl root atmak gerekiyor çözüldü.
İlk olarak root klsöründe dosyaları siliriz, ardından close avb yüklüyoruz, daha sonra ise magisk 20.4 arşivini yüklüyoruz.

Son düzenleme:

pak646

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emir
Cihazım
RedmiNote8Pro
Konular
0
Nihayet ki, android 10 romunda çin modeline nasıl root atmak gerekiyor çözüldü.
İlk olarak root klsöründe dosyaları siliriz, ardından close avb yüklüyoruz, daha sonra ise magisk 20.4 arşivini yüklüyoruz.
yani telefonun en kök klasöründeki supersu klasörünü siliyor sonra closeavb yapıp gelişmişten. sorna son update magisk yüklüyoruz? doğru mu?

kitaarist

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ptntlhckr
Cihazım
Note 8 pro
Konular
18
yani telefonun en kök klasöründeki supersu klasörünü siliyor sonra closeavb yapıp gelişmişten. sorna son update magisk yüklüyoruz? doğru mu?
Ben şahsen sadece bahsedilen işlemleri sirayla yapip en son install root yaptiktan sonra ayrica magisk 20.4 son sürüm zip indirip flashladim.Bir sorun olmadan kullanıyorum şu an

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Bu islemleri yaparken direkt SD kart yerine telefon bellegine atabilirmiyiz

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Install tıklayıp supersu dosyasında SuperSu_installer.zip kuruyoruz. bende böyle birşey yok yada ben mi yanlış anladım

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Başka forum sitesinde Xiaomi repair tools programı ile root yapılıyor deniyor kendimde çin versiyon için sorduğumda Redmi Note 8 pro için oluyor diyor bilemedim bilgisi olan varmıdır
Çin versiyon için başarılı ROOT yapabilen arkadaşlar varsa sırayla nasıl yapıldığını anlatabilirmi

omerakb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Omer
Cihazım
Redmi note 8pro
Konular
15
Başka forum sitesinde Xiaomi repair tools programı ile root yapılıyor deniyor kendimde çin versiyon için sorduğumda Redmi Note 8 pro için oluyor diyor bilemedim bilgisi olan varmıdır
Çin versiyon için başarılı ROOT yapabilen arkadaşlar varsa sırayla nasıl yapıldığını anlatabilirmi
bende yabancı forumları araştırdım root atılma tekniği var ama onu atarsan parmak izi okuyucu çalışmıyor o yüzden denemedim

Üst Alt