Ana Başlık Çin Tabanlı Miui 20.12.9 Rom Hakkında

dogas225

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğa Savaş D
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Beyler Redmi Note 7 için de aynı işlemi denedim ilk başta yapamadım olmadı sonra dedim ki umut fakirin ekmeğidir ilk önce telefonun kökten herşeyini sildim orange fox üzerinden data repair vs yaparak şifrelemeyi kaldırdım tertemiz telefona dosyayı flashladım sonra romu kurdum bidaha dosyayı flashladım sonra magisk kurdum telefonu hiç açmadan çıkan yazılardan zaten şifrelemenin kalktığını anlamıştım ama okadar deli etti ki bu durum beni kudurup bidaha flashladım al bunu gavurun telefonu diyerekten,şimdi telefonu açtım kurulum yaptım sonrasında recovery modda tekrar açtım ve sonunnnnda internal space gözüküyorrrr.
Bu konudaki herkese teşekkürler.

dogas225

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğa Savaş D
Cihazım
Redmi note 7
Konular
0
Beyler Redmi Note 7 için de aynı işlemi denedim ilk başta yapamadım olmadı sonra dedim ki umut fakirin ekmeğidir ilk önce telefonun kökten herşeyini sildim orange fox üzerinden data repair vs yaparak şifrelemeyi kaldırdım tertemiz telefona dosyayı flashladım sonra romu kurdum bidaha dosyayı flashladım sonra magisk kurdum telefonu hiç açmadan çıkan yazılardan zaten şifrelemenin kalktığını anlamıştım ama okadar deli etti ki bu durum beni kudurup bidaha flashladım al bunu gavurun telefonu diyerekten,şimdi telefonu açtım kurulum yaptım sonrasında recovery modda tekrar açtım ve sonunnnnda internal space gözüküyorrrr.
Bu konudaki herkese teşekkürler.
Arkadaşlar bunu yaptıktan sonra telefona kilit koyamadım parmak izini veya yüzü taramıyor benim kilit koyma sebebim güç tuşuna basıp yukarıya kaydırmaya uğraşmamak için olduğundan parmak izi okuyucuyu kullanıyordum şifre koymamak benim için sıkıntı değil ancak kilit koymadan kullanamam derseniz redmi note 7 için bu işlemi uygulamayın.

OguzJones

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
4
Romu kurun root atacaksanız magiski flaşlayın arkasından da encryptı flaşlayıp format data yapıp reboot edin
Merhaba ben format data yaptığımda yine şifreleme sorunu ile karşılaşıyorum format data yapmazsam da temiz kurulum yapmamışım gibi hissediyorum ne yapmam gerekiyor ?

byHaKn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan aslan
Cihazım
Redmi note 8
Konular
3
merhaba android 11 betası geldi ancak konuda belirtilen hatayı veriyor twrp error opening data/ hatasını alıyorum şuan yüklü olan sürüm 20.12.9 bunu nasıl düzeltebilirim

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
merhaba android 11 betası geldi ancak konuda belirtilen hatayı veriyor twrp error opening data/ hatasını alıyorum şuan yüklü olan sürüm 20.12.9 bunu nasıl düzeltebilirim
Konuda mevcut anlatımı.

Üst Alt