Yardım Çin Mi Storeden Mi 8 'im geldi. Ama.....

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Herkese iyi akşamlar. Çin Mi Storeden gelen Mi 8'im bugün elime ulaştı. Telefonda MIUI 9.5 Stable yüklü. Dil seçeneklerinde İngilizce ve Çince var. Global yükleme rom yükleme bootlader vs vs bir sürü yazı okudum ama sıralamayı çözemedim. Telefonumun güncelleme olsun şebeke olsun sıkıntısız bir şekilde nasıl bir yol izlemem gerek? Yarında pasaport kaydını yaptımayı düşünüyorum. Bu gece bu işi çözmem gerek :) Yardımlarınızı bekliyorum, şimdiden çok teşekkürler...

mladenbmv

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ROOT
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
3
bende almak istiyorum çinden bulgaristana getirtmek istiyorum ama bulgairstan için vergilendirme sistemi ne bilemiyorum.

Oyla:

adzate

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rüştü
Cihazım
Mi 5s Mi 6
Meslek
Grafik Tasarım ve Otomasyon
Konular
15
Telefonun Hayırlı Olsun
Güzel Günlerde Kullanmak Nasip Olsun

Oyla:

İbrahim BAŞAR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibasar
Cihazım
XİAOMİ Mİ 8
Konular
3
Arkadaşlar başta sormayı unuttum şimdi aklıma geldi. Bootlader kilidi için devam ederken isminizi, ülke kodunuzu, telefon numaranızı ve niçin Unlock yetkisi istediğinizi yazdığımız yer ve sonra sms falan yazıyor internette. Bende öyle bir menü çıkmadı??? En son 360 hours of trying... yazısını gördüm. Bir sıkıntı olmaz değilmi?

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arkadaşlar başta sormayı unuttum şimdi aklıma geldi. Bootlader kilidi için devam ederken isminizi, ülke kodunuzu, telefon numaranızı ve niçin Unlock yetkisi istediğinizi yazdığımız yer ve sonra sms falan yazıyor internette. Bende öyle bir menü çıkmadı??? En son 360 hours of trying... yazısını gördüm. Bir sıkıntı olmaz değilmi?
Hayır olmaz. Bilgi istenilen ekran kaldırıldı artık bilgileri girmenize gerek yok.

Oyla:

Tbacik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi mix
Konular
0
Merhabalar öncelikle yeni cihaz alanlara hayırlı olsun.çinden mi8 8gb 128 hafızalı telefonu aldık sorum şöyleki diğer standart mi8 6gb olan modelle aynı global rommu yüklicez.teşekkürler

MIX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

abilgen73

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bilgen
Cihazım
Xiaomi Mi8EE
Konular
164
uygulamayi mesela whatshapi kapattigim zaman gelen mesajlar gozume gorunmuyor illa ki uygulama arka planda acikda kalacak ancak oyle bildirim alabiliyorum hepsinde bu durumu yasiyorum bildirimlerin acaba naapmali dersiniz
Nbuble diye bir uygulama var Google play den indirebilirsin. Bu uygulama tüm bildirimleri görmenizi sağlıyor. Ben kullanıyorum hiç yoktan iyidir.

Sent from my MI 8 Explorer Edition using Tapatalk

Oyla:

yavuzsinem

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yavuz
Cihazım
Xioami Mi8
Güventepe mah. Veysel Şatıroğlu cad. No:1
Konular
0
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Kalan süremi öğrenmek için giriş yapmıştım. Süremin dolduğunu mu gösteriyor bu resim arkadaşlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:
Üst Alt