Yardım Çin Beta Rom

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Son güncel Çin Beta Romunu nereden bulabilirim. Official yazan sitelerde 9.9.3 den sonrasını bulamadım ama EU da Beta olarak 9.12.12 var

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Mi flash ile rom yükledikten sonra twrp 1227 yükleyin.
Gene bir kavram kargaşası yaşandığını düşünerek belirtmek istiyorum.
miui
11 stable ile miui 11 beta sürüm arasındaki farklardan en önemlisi ; beta android 10 , stable android 9 işletim sistemi ile geliyor.
miui stableden beta son sürüme geçtiğinizde android
10 uyumlu twrp yüklemeniz gerekir.
zaten xiaomi eu romlarda en son betayı yüklediğinizde twrp nin son sürümünü kendisi yüklüyor.
Not : Şunuda belirteyim , android
10 da twrp sürümü kararlı çalışmıyor.
Miui
11 demek Android 10 demek değildir.
Tam işte öğrenmek istediğim bilgi bu hocam .. yani miu 11 stabil in twrpsi sonu 1227 ile biten twrpmidir ... Biz mi 11 yükseltiyoruz orada sorun yok ama hocam bunun karşılığı olan twrpyi bulamıyoruz .. mesela yazıyor ya 3.2.4 ve sonu sizin dediğiniz gibi 1227 .. stabilin tam olarak kodu nedir hocam 3.2.1 1227 gibi yazanı yani

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Tam işte öğrenmek istediğim bilgi bu hocam .. yani miu 11 stabil in twrpsi sonu 1227 ile biten twrpmidir ... Biz mi 11 yükseltiyoruz orada sorun yok ama hocam bunun karşılığı olan twrpyi bulamıyoruz .. mesela yazıyor ya 3.2.4 ve sonu sizin dediğiniz gibi 1227 .. stabilin tam olarak kodu nedir hocam 3.2.1 1227 gibi yazanı yani
mi 8 Se cihazda stable twrp sürümü 1227 dir.

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

Rom ve var şu an sizde ?

Oyla:

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Rom ve var şu an sizde ?
Hocam rom olarak eu 10.0.1.0 oebcnfh stabil diye bir rom var abim ... Abim benim derdim rom değil ben bunu miu 11 yükseltiyorum orada sorun yok .. benim derdim miu 11 yükseltince 11 twrpsini bulamamak abim .. geçende mi 11 yükledim ama buna uygun twrp bulamadım abi .. veya miu 10 en son sürümude olur abim .. Yeterki guncelleyince güncelledigim roma ait twrp bulayım .. mesela siz bana mi 10 en son sürümüne ait twrpsinin kodunu yani şöyle yazan kodu 3.3.5 1227 bunu örnek verdim abim .. böyle yazan bi twrp linki verirseniz sevinirim şimdiden abim

Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Hocam rom olarak eu 10.0.1.0 oebcnfh stabil diye bir rom var abim ... Abim benim derdim rom değil ben bunu miu 11 yükseltiyorum orada sorun yok .. benim derdim miu 11 yükseltince 11 twrpsini bulamamak abim .. geçende mi 11 yükledim ama buna uygun twrp bulamadım abi .. veya miu 10 en son sürümude olur abim .. Yeterki guncelleyince güncelledigim roma ait twrp bulayım .. mesela siz bana mi 10 en son sürümüne ait twrpsinin kodunu yani şöyle yazan kodu 3.3.5 1227 bunu örnek verdim abim .. böyle yazan bi twrp linki verirseniz sevinirim şimdiden abim
Ben size şöyle açıklayayım. MIUI 11 twrp si , MIUI 10 Twrp si diye bir şey yok. Twrp 1227 sürümü ile hem stabil MIUI v11 hem de Stabil V10 sürümlerini rahatlıkla kurarsın kullanırsın cihazda da twrp kalmaya devam eder. Uçmaz yani. Ama ( MIUI V11 Beta Android 10 sürümü ) kurmak istersen o iş biraz farklı o zaman forumda ki Rehber kısmında Android 10 a geçmek adlı konuyu incelersiniz.

Oyla:

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Ben size şöyle açıklayayım. MIUI 11 twrp si , MIUI 10 Twrp si diye bir şey yok. Twrp 1227 sürümü ile hem stabil MIUI v11 hem de Stabil V10 sürümlerini rahatlıkla kurarsın kullanırsın cihazda da twrp kalmaya devam eder. Uçmaz yani. Ama ( MIUI V11 Beta Android 10 sürümü ) kurmak istersen o iş biraz farklı o zaman forumda ki Rehber kısmında Android 10 a geçmek adlı konuyu incelersiniz.
O zaman abi ben bu 1227 olan twrpyi kurayım sonrada mi 11 e telefon guncelleyeyim böyle olurmu yani abim ..

Oyla:

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Senden Allah razı olsun kardeşim yaa en sonunda tam aradığımi söyledin ve sorunu çözdün abim .. bişey daha soracam abim benim telim mi 8 se .. bu twrp banada olur dimi .. çünkü yazılımcılar bile senin telefona her twrp olmuyor dedilerde
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Senden Allah razı olsun kardeşim yaa en sonunda tam aradığımi söyledin ve sorunu çözdün abim .. bişey daha soracam abim benim telim mi 8 se .. bu twrp banada olur dimi .. çünkü yazılımcılar bile senin telefona her twrp olmuyor dedilerde
Hocam bide bendeki android sürümü 8 onuda güncellemem lazimmi acaba

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24

bu konuda hepsi var aslında ,romla kurunca çıkmadan o rom da çalışan twrp yide güncelleyeceksiniz okadar 10.2.3.0 dan sonra 1227 stabil romlarda sorunsuz çalışır , çıkmadan güncellemeniz yeterli konuda mevcut naısl yapacağıniz

Son düzenleme:
Oyla:

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bide bendeki android sürümü 8 onuda güncellemem lazimmi acaba
Benim cihazımda Mİ 8 SE , @Reiwa abimizin gönderdiği forumda her şey anlatılıyor :)

Oyla:
Üst Alt