Yardım Çin Beta Rom

softwarexpert

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ 8 SE
Konular
14
Son güncel Çin Beta Romunu nereden bulabilirim. Official yazan sitelerde 9.9.3 den sonrasını bulamadım ama EU da Beta olarak 9.12.12 var

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
8 SE cihazına hiç bir öneri yapmam hocam :) Forumun en sıkıntılı cihazı çünkü...

Linkten konu sahibine sorun size yardımcı olsun.

Abi nasıl bi telefon bu yaa .. kime bişey sorsam arkasına bakmadan kaçıyor

Oyla:

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Telefonun ilk sürümünden kastın ne sürüm v.s aklında mı hatırlıyor musun
Merhaba hocam size şöyle anlatayım konuyu .. ben sıfır bi mi 8 se aldım .. şuan içinde xaomi 10.0.1.0 oebcnfh diye bi sürüm var .. şimdi biz bunu geçende mi 11 güncelledik hocam ama şöyle bir durum oldu güncelleme sonrası içindeki twrpsi gitti hocam bizde bu 11 twrpsini bulamadık .. şimdi en azından diyorum ki .. yine mi 11 güncelersek yine twrpsi bulamazsak en azından şu anki yani İlk hâline bari getireyim diyorum hocam .. onun için bu İlk aldığım içindeki sürümmu diye sordum abim .. bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden abim .. yani ben cihazı mi 11 veya mi 10 en son sürümüne yükselmek istiyorum ama vb onların twrpsi hangisidir bulamıyorum

Oyla:

Ryzou

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
K20 PRO
Konular
0
Merhaba hocam size şöyle anlatayım konuyu .. ben sıfır bi mi 8 se aldım .. şuan içinde xaomi 10.0.1.0 oebcnfh diye bi sürüm var .. şimdi biz bunu geçende mi 11 güncelledik hocam ama şöyle bir durum oldu güncelleme sonrası içindeki twrpsi gitti hocam bizde bu 11 twrpsini bulamadık .. şimdi en azından diyorum ki .. yine mi 11 güncelersek yine twrpsi bulamazsak en azından şu anki yani İlk hâline bari getireyim diyorum hocam .. onun için bu İlk aldığım içindeki sürümmu diye sordum abim .. bana yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden abim .. yani ben cihazı mi 11 veya mi 10 en son sürümüne yükselmek istiyorum ama vb onların twrpsi hangisidir bulamıyorum
twrp yükleyip Twrp den 3 wipe yapıp miflash ile romu atman lazım

Oyla:

Ryzou

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
K20 PRO
Konular
0
Kardeşim ben ne diyorum sen ne diyorsun :) yahu zaten root yok nasıl kalsın twrp... twrp romu silmek için dedim ben sana

Oyla:

Bugra.34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bugra
Cihazım
Samsung
Konular
0
Kardeşim ben ne diyorum sen ne diyorsun :) yahu zaten root yok nasıl kalsın twrp... twrp romu silmek için dedim ben sana
Sizi anladım hocam onda sorun yok .. benim demek istediğim şey .. Yeni romu mesela mi 11 yükledim diyelim onun romunu bu telefona yani mi 8 se uygun bulamıyoruz onu demek istedim abim

Oyla:

A.BayramKorkmaz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
MI 9 Lite
Meslek
Elektrik Teknikeri
Konular
36
Mi flash ile rom yükledikten sonra twrp 1227 yükleyin.
Gene bir kavram kargaşası yaşandığını düşünerek belirtmek istiyorum.
miui
11 stable ile miui 11 beta sürüm arasındaki farklardan en önemlisi ; beta android 10 , stable android 9 işletim sistemi ile geliyor.
miui stableden beta son sürüme geçtiğinizde android
10 uyumlu twrp yüklemeniz gerekir.
zaten xiaomi eu romlarda en son betayı yüklediğinizde twrp nin son sürümünü kendisi yüklüyor.
Not : Şunuda belirteyim , android
10 da twrp sürümü kararlı çalışmıyor.
Miui
11 demek Android 10 demek değildir.

Oyla:
Üst Alt