Yardım Cihazımı bul depolama alanı hasarlı. Cihazınız güvenli değil HATASI!

Tayfnergin1997

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
Note 8
Konular
3
Cihazıma uzun bir aradan sonra orjinal rom yüklemek istedim. 10.3.4 global stabil rom u twrpden zip ile yükledim lakin stabilitesini beğenmedim.

Birde fastboot ile yüklesem fark edermi diye düşündüm ve mitools ile yüklemeye karar verdim. Yüklerken mitools programında "clear and lock" seçeneği otomatik işaretli imiş. Fark etmedim. Bootloaderim kitlendi. Yeni rom vs atılmıyor.

Cihaza yazılım atmam başarılı oldu fakat. "Cihazımı bul depolama alanı hasarlı.cihazınız güvenli değil" hatası veriyor. Mi accounta hiçbir şekilde bağlanamıyorum 1 2 dakika sonra tekrar deneyin diyip duruyor. Oyunlarda gyroscop çalışmıyor. Wifi çalışmıyor.

Bunu düzeltmenin hiçbir yolu yokmu. Telefonculara verecek bütcem hiç yok. Önümdeki 2 ay çok sıkışığım. Yardımlarınızı bekliyorum.

Kosovalı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kosova
Cihazım
redmi Not 8
Meslek
esnaf
Konular
0
hocam twrpden nasil persist flashladiniz Boyle bi zip nerden bulabiliriz
Zip değil ustam img.Tgz uzantılı herhangi bir romun içinden aldım.rom farketmez orijinal telefonun romlarinin hepsinin içinde imaj klasöründe mevcut.twrpden yükle deyip alt sağdan img yükle yi seçip devam edin.persist.img bulup flashlayin. Ama öncesinde fastboot ekranında pc ye bağlayıp arızalı persisti silmeniz gerek .bende bu forumda görüp uygulamıştım.

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Zip değil ustam img.Tgz uzantılı herhangi bir romun içinden aldım.rom farketmez orijinal telefonun romlarinin hepsinin içinde imaj klasöründe mevcut.twrpden yükle deyip alt sağdan img yükle yi seçip devam edin.persist.img bulup flashlayin. Ama öncesinde fastboot ekranında pc ye bağlayıp arızalı persisti silmeniz gerek .bende bu forumda görüp uygulamıştım.
sağolun hocam dediğinizi yapınca oldu

Oyla:

Kosovalı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kosova
Cihazım
redmi Not 8
Meslek
esnaf
Konular
0
sağolun hocam dediğinizi yapınca oldu
Yalnız şöyle bir sorun oluşuyor.yakinlik sensörü ,ekran aydınlatma otomatik olmazsa bir numarayı arama tuşuna basıp arayınca sensör geç algılıyor,2 saniye geç kapatıyor ekranı.ama otomatik seçili olunca hatasız kapanıyor.aninda.sizdede böyle bir sorun yaparsa bilgi verirseniz sevinirim

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
Yalnız şöyle bir sorun oluşuyor.yakinlik sensörü ,ekran aydınlatma otomatik olmazsa bir numarayı arama tuşuna basıp arayınca sensör geç algılıyor,2 saniye geç kapatıyor ekranı.ama otomatik seçili olunca hatasız kapanıyor.aninda.sizdede böyle bir sorun yaparsa bilgi verirseniz sevinirim
bende olmadı hocam

Oyla:
Üst Alt