Rom Cihazıma Uygun Endonezya Rom Arıyorum.

frevun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kaan
Cihazım
note 10 pro
Konular
2
Arkadaşlar cihazım redmi note 10 pro MİUİ 12 veya 12.5 olmasını istiyorum bilginiz varsa lütfen paylaşırmısınız.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Arkadaşlar cihazım redmi note 10 pro MİUİ 12 veya 12.5 olmasını istiyorum bilginiz varsa lütfen paylaşırmısınız.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
12.5.5 veya 12.5.3 kurabilirsiniz ikisi de yeterince stabil.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Benim önerim MIUI 14'ten yana :)
Valla hocam hepsini kullandım Global, Hindistan, Endonezya, Tayvan bana hepsi hantal geliyor ve genelinde pil kötü. Şu an MIUI 12.5.8 Hindistan kullanıyorum cihazım Hindistan olmasa Global 12.5.8 kullanırım. Pil ve stabilite olarak en düzgün rom budur bence.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Valla hocam hepsini kullandım Global, Hindistan, Endonezya, Tayvan bana hepsi hantal geliyor ve genelinde pil kötü. Şu an MIUI 12.5.8 Hindistan kullanıyorum cihazım Hindistan olmasa Global 12.5.8 kullanırım. Pil ve stabilite olarak en düzgün rom budur bence.
Hocam benim cihaz Global, ben de aldığımdan beri bir sürü rom denedim. MIUI 14 öncesi custom romlar kasıyordu ya da lag vardı o yüzden stock romları kullanıyordum ama MIUI 14 ile bu sorun ortadan kalktı.

MIUI 14 olarak bir sürü rom denedim, şu an MI-EU Stock V1.0 China Edition | Android 13 romunu kullanıyorum ve bayağı güzel bence. Tabi yine tercih sizin :)

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam benim cihaz Global, ben de aldığımdan beri bir sürü rom denedim. MIUI 14 öncesi custom romlar kasıyordu ya da lag vardı o yüzden stock romları kullanıyordum ama MIUI 14 ile bu sorun ortadan kalktı.

MIUI 14 olarak bir sürü rom denedim, şu an MI-EU Stock V1.0 China Edition | Android 13 romunu kullanıyorum ve bayağı güzel bence. Tabi yine tercih sizin :)
Valla hocam ben de MIUI custom romlardan nefret ettim hepsi laglı ve kasıyor gerçekten. Söylediğiniz romu biliyorum telegramda deneyenler de beğenmişti. Benim cihaz sweetin 64mp olduğu için çoğu romda kamera sorunu var. Anlayacağınız benim için tek çıkış yolu aosp ve stock miui. Aosplerde arayüz hiç hoşuma gidemedi bir türlü. O yüzden 12.5.8 stock miui ile devam ediyorum bakalım.

fatih erdoğan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fatih
Cihazım
note 10 pro
Konular
4
önce modem ve qcn yedeğini almanı tavsiye ederim imei silinebilir geri yükleyerek düzeltebilirsin ayrıca eu rom son versiyonunu yüklemeni tavsiye edebilirim fazla programlar yok içinde temel programlar var mifirm sitesinde mevcut

Üst Alt