Çözüldü Cihazım Mi Note 10 Pro Global Mi ?

Ads40

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi8
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
11.0.9
Telefon Modeli
mi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Arkadaşlar cihazda global rom yüklü gmail e giriş haptığımda cc9pro cihazınızla giriş yaptınız mail geldi bu cihaz note 10 mu pro mu?
model no :M1910F4S bu telefonun Çin versiyonu olduğundan şüpheleniyorum
band20 desteği var mı yok mu nasıl anlarım? mi note 10 8/256 versiyonu varmış galiba(cc9pro)
yardımlarınız için şimdeden teşekkür ederim.

chatos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Chatos
Konular
0
Hocam merhabalar. m1910f4s Mi Note 10 Pro almayı düşünüyorum. Forumlarda bu cihaz için rom baktım ama sürekli pro olmayan sürüm için romlar mevcut. Note 10 için olan romu Note 10 Pro ya kurabilir miyiz?
Bir de romlar mevcut.
Yeni nesil xiaomi cihazların eu romlarında arama programı olarak google ın çağrı programı kullanıyor. Hindistan romlarında ise gördüğüm kadarı ile xiaominin kendi arama programı bulunuyor. Google ın arama programı ses kaydı yapmıyorken xiaominin arama programı otomatik ses kaydı yapabiliyor (Mi 8 SE kullanıyorum ve bu özellik aktif). Şimdi biz çağrılarda otomatik ses kaydı yapsın diye iphone 11 pro dan xiaomi mi note 10 pro ya geçmeyi düşünüyoruz. M1910F4S cihazı için hangi rom ile ses kaydı sorununu çözebiliriz. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım beklerim. Saygılar, selamlar.

Oyla:
Üst Alt