Yardım Cihaz unlock etmek için mi hesabı lazım.paylaşacak olan varsa çok sevinirim.

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
kendi mi hesabımla bi kardeşimin bi de kendi telefonumu unlock ettiğim için 3.bir cihazı unlock etmek için 30 gün beklemek zorundayım.defalarca denedim ama malesef durum böyle.sadece son 1 ay içerisinde mi hesabıyla sadece tek cihaz unlock etmiş biri bana mi hesabını verirse kendi cihazımı unlock edicem hepsi budur.

eşime aldığım için ingilizce kullanamıyor.türkçe yükleyebilmek içinde mecbur unlock etmek lazım.

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Başka birinin mi hesabına cihazını bağlamanı tavsiye etmem. Cihaz o mi hesabına bağlanıyor ve yeni kurulum yapınca o hesaba giriş yapmanı istiyor. Bu sebepten çok başı ağrıyan var.

dediğim gibi bir kere unlock yaptıktan sonra kendi mi hesabınızı kullanmaya devam edebilirsiniz

Oyla:

rezn0v

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi5
Konular
5
hocam daha önce arkadaşıma aldığım cihaz içinde başka bir mi hesabı kullandım.herhangi bir sıkıntı olmadı.hatta fastboot ile rom attıktan sonra tekrar kendi mi hesabım ile ilişkilendirdim gene problem olmadı.kısacası bildiğim bir durum.ben 2 gün sonra haber edicem gibi gözüküyor :D çin romu çok kötü valla.
Feedback bekliyorum hocam sorun yok :D

Oyla:

gurkanse

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gürkan
Cihazım
mi 5
Konular
94
Feedback bekliyorum hocam sorun yok :D

hocam sen şu mi hesabını PM olarak atabilirmisin rica etsem.henüz açılmadı benim diğer hesap ama açılınca duracak kenarda.lazım olunca bende sana veririm :)

Oyla:
Üst Alt