Yardım Cihaz Kilitli Hatası

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba bir arkadaşdan mi6 aldım telefonu sıfırladım ve telefon açılışta mi hesabı soruyordu arkadaşa söyledim oda telefonu mi hesabından silmiş ama telefon hala mi hesabı soruyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Bence işinize bakın.. Cihazda problem yok konu açılmış Doğru diyorsunuz söz ağızdan 1 defa çıkar.. Mi hesap silinmiş cihazdan çıkış yapılmamış bir cihazdan mi hesabını kaldırın. Hatta bu cihaz olmasıda önemli değil bundan sonra gelebilecek her hangi bir cihaz olsun benim iddiam geçerli en son modelinden size.. iyi günler..
Ben de aksini söylemedim ki hocam. Mi hesabı silindiyse evet sorun var ama burada silinmiş olan bir hesap söz konusu değil. Ben açıklamaya çalıştıkça da ısrarla yanlış olduğumu söylediniz. Üstelik arkadaş telefon numarasına erişimi olduğunu söyledikten sonra yazdınız. Sonuç olarak benim yöntemimle olur ise telefon hediye edeceğinizi belirttiniz ve benim yöntemimle oluyor. Keşke başta bu kadar iddialı yazmasaydınız, en azından yanlış anlamadıysam falan deseydiniz...

Tamam 11 ultra olmasın, x3'e falan da razıyım :D

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Ben de aksini söylemedim ki hocam. Mi hesabı silindiyse evet sorun var ama burada silinmiş olan bir hesap söz konusu değil. Ben açıklamaya çalıştıkça da ısrarla yanlış olduğumu söylediniz. Üstelik arkadaş telefon numarasına erişimi olduğunu söyledikten sonra yazdınız. Sonuç olarak benim yöntemimle olur ise telefon hediye edeceğinizi belirttiniz ve benim yöntemimle oluyor. Keşke başta bu kadar iddialı yazmasaydınız, en azından yanlış anlamadıysam falan deseydiniz...

Tamam 11 ultra olmasın, x3'e falan da razıyım :D
boş muhabbet bence uzatmayalım.. Durumun ne olduğunu ikimizde biliyoruz.. ilk yorumu ben yazmışım sorunu anladığım dilde.. Oradan konuya atlayan sizsiniz ücret ne alaka falan değişik tarzda kışkırtıcı yorumlar.. Ne yaptık arkadaşı özele çektik haraçmı aldık.. Forumda herkes bizim çalışma sitilimizi bilir.. Ücretli destek isteyenlerin bile sorunlarında ücretsiz çözüm varsa, forumda anlatımı varsa ilk biz oraya yönlendiririz. Sizin düşündüğünüz gibi işlemiyor bu işler.. Bu forumda ücretli teknisyenler içinde kurallar var.. Anlaşmamız var..

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Sayın H.kadioglu , tüm konuyu 3 defa tekrar tekrar okudum ve Sayın onununcuköy hocamıza vermiş olduğunuz sözü tutmanız gerektiği kanaatine varmış oldum

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
boş muhabbet bence uzatmayalım.. Durumun ne olduğunu ikimizde biliyoruz.. ilk yorumu ben yazmışım sorunu anladığım dilde.. Oradan konuya atlayan sizsiniz ücret ne alaka falan değişik tarzda kışkırtıcı yorumlar.. Ne yaptık arkadaşı özele çektik haraçmı aldık.. Forumda herkes bizim çalışma sitilimizi bilir.. Ücretli destek isteyenlerin bile sorunlarında ücretsiz çözüm varsa, forumda anlatımı varsa ilk biz oraya yönlendiririz. Sizin düşündüğünüz gibi işlemiyor bu işler.. Bu forumda ücretli teknisyenler içinde kurallar var.. Anlaşmamız var..
Tabii ki ücretsiz çözülebilecek bir konuya ücretli destek sunarsanız ne alaka da yazarım, kışkırtıcı da davranırım. Siz bilirsiniz tabii... İlk mesajınızda özel forumunuza da çekmişsiniz zaten. Ücretli onarım teklif etmeden önce dikkatli okusaydınız o zaman. Arkadaş size inanıp parasını kaptırsaydı?

Her neyse yakanıza yapışacak halim yok. Söz sizin, yazı sizin, güvenilirlik sizin, itibar sizin... :^) Dilerseniz yazın güvendiğiniz bir yöneticiye onun söylediği şekilde olsun. Haksızsanız gönderirsiniz, haklıysanız ben de özrümü dilerim.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Skorpi hocam benim mesajımdaki iddiam belli. Mi hesaptan cihazdan çıkış yapılmadan hesap silinmiş her hangi bir cihazdan bu cihaz olması bile şart değil mi hesabı kaldırsın ben sözümü tutayım.. Gel gelelim bu cihazda öyle bir sorun bile yok nasıl yerine getirecek arkadaş merakla bekliyorum.

onununcuköy söylediğiniz kelimelere ve beni neyle suçladığına dikkat et.. Hakaret edersen hakaret ederim.. Benim için konu kapanmıştır.. Sende öyle yap uzatma..

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Skorpi hocam benim mesajımdaki iddiam belli. Mi hesaptan cihazdan çıkış yapılmadan hesap silinmiş her hangi bir cihazdan bu cihaz olması bile şart değil mi hesabı kaldırsın ben sözümü tutayım.. Gel gelelim bu cihazda öyle bir sorun bile yok nasıl yerine getirecek arkadaş merakla bekliyorum.

onununcuköy söylediğiniz kelimelere ve beni neyle suçladığına dikkat et.. Hakaret edersen hakaret ederim.. Benim için konu kapanmıştır.. Sende öyle yap uzatma..
Hakaret derken?

Yazdığınız mesajlar ortada... Dilerseniz göndermeyin tabii, en doğal hakkınız ama bundan sonraki konularda mesajlarınızı hatırlatmak da, sözlerinize sadakatinizi göstermek de benim en doğal hakkım. En azından bundan sonra ücretli desteğe yönlendirirken mesajları dikkatli okumayı, esnaf işinin bu forumda öyle kolay işlemeyeceğini öğrenmiş oldunuz. Bu arşa ulaşmaya çalışan egonun da bir telefon için ne kadar alçalabileceğini ise bizler gördük. Yöneticiler de bu konuyu ve mesajlarınızı dikkate alacaklardır tahmin ediyorum. Takdir bu saatten sonra onların. Sağlıcakla...

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Hakaret derken?

Yazdığınız mesajlar ortada... Dilerseniz göndermeyin tabii, en doğal hakkınız ama bundan sonraki konularda mesajlarınızı hatırlatmak da, sözlerinize sadakatinizi göstermek de benim en doğal hakkım. En azından bundan sonra ücretli desteğe yönlendirirken mesajları dikkatli okumayı, esnaf işinin bu forumda öyle kolay işlemeyeceğini öğrenmiş oldunuz. Bu arşa ulaşmaya çalışan egonun da bir telefon için ne kadar alçalabileceğini ise bizler gördük. Yöneticiler de bu konuyu ve mesajlarınızı dikkate alacaklardır tahmin ediyorum. Takdir bu saatten sonra onların. Sağlıcakla...
Lütfen sizi alakadar eden konularla ilgilenin.. iyi günler..

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Lütfen sizi alakadar eden konularla ilgilenin.. iyi günler..
Hiç merak buyurmayınız.

Her mesajınız bundan sonra beni de alakadar edecektir. Hiç bir forum üyesinin mağdur edilmesini hiç birimiz istemeyiz.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Konunun ilk mesajını ben yanlış anlamışım özür dileyeceğim yazıp konuyu kapatacağım ama sevgili Stoya hocamızda Benim anladığımı anlayıp aynı linkleri paylaşmış.. Demek ki burada sorunu tam anlatamama, anlatım bozukluğu gibi bir durum mevcut. Zaten forumda sık karşılaştığımız bir olay.. Neden ısrar edip konuyu uzatma peşindesiniz anlamış değilim.. Esnaflığıda, insanlığıda siz yada bir başkasının 2 satır yazısından öğrenecek ve anlayacakta değilim.. Lütfen işinize bakın uzatmayın..

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Konunun ilk mesajını ben yanlış anlamışım özür dileyeceğim yazıp konuyu kapatacağım ama sevgili Stoya hocamızda Benim anladığımı anlayıp aynı linkleri paylaşmış.. Demek ki burada sorunu tam anlatamama, anlatım bozukluğu gibi bir durum mevcut. Zaten forumda sık karşılaştığımız bir olay.. Neden ısrar edip konuyu uzatma peşindesiniz anlamış değilim.. Esnaflığıda, insanlığıda siz yada bir başkasının 2 satır yazısından öğrenecek ve anlayacakta değilim.. Lütfen işinize bakın uzatmayın..

Stoya isterse yanlış anlamışım, hatalı okumuşum der özrünü diler isterse dilemez onun durumu beni bağlamaz çünkü ilk mesajım hem size hem de ona yönelikti. Kendisi yanlışında ısrar etmedi, kendisine hatasını gösteren kişiye saygısızlık yapıp alakayı anlayacaksanız, yapamazsınız, yaparsanız size cihaz hediye edeceğim diyerek büyüklük taslamaya çalışmadı. Özür dilemese bile en azından hatasını gördüğünde çekilmeyi bildi. Bunları yazan da yapan da siz oldunuz.

Olayı uzatan ben değilim, bu 4. konuyu kapatma mesajım. Siz de biliyorsunuz ki hatalısınız, yanlışsınız. Verdiğiniz sözü tutamıyorsunuz ve sözünüzü tutmamak için bahane bulmaya çalışıyorsunuz... Mesajlarınızla da kendinizi aklamaya, vicdanınızı temizlemeye çalışıyorsunuz ama yazdıklarınız, verdiğiniz söz, iddianız halen oradaki mesajda duruyor. Kimse size yanlışsan şunu yaparsın demedi. Kendiniz yazdınız o şekilde olursa ben telefon hediye ederim diye... Çiçekli bikini giyerim diyen Ahmet Çakar durumu gibi bir şey bu. 15 yıl oldu, çocuktum hala aklımda :D Bunu da unutmam, unutturmam.

Daha önce de söylediğim gibi takdir bu saatten sonra konuyu okuyanların, yöneticilerin. Bu saatten sonra göndereyim deseniz bile iki mesajla işi hakarete ve tehdite vardıran birine adresimi telefonumu veremem. Aynı evde yaşadığım insanlara karşı sorumluluğum var, size güvenemem. Gönderecekseniz site adminine gönderin onlar bana ulaştırır nasıl olsa, hepsi dürüst insanlar.

Sağlıcakla...

Oyla:
Üst Alt