Yardım Cihaz Kilitli Hatası

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba bir arkadaşdan mi6 aldım telefonu sıfırladım ve telefon açılışta mi hesabı soruyordu arkadaşa söyledim oda telefonu mi hesabından silmiş ama telefon hala mi hesabı soruyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mi hesabındaki telefon numarası erişim yoksa. 2 seçenek var ya serverdan tamamen kaldırılır yada bypass yapılır. bypass da mi hesabı kullanamaz güncelleme yapamazsınız. Güncelleme yaparsanız şifre ekranı geri gelir. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile halledilir..

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
albatros1, Linkten destek alabilirsiniz, komple kaldırmak 70$ sanırım drunk~~

Aynı konu/sorun...

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
albatros1, Linkten destek alabilirsiniz, komple kaldırmak 70$ sanırım drunk~~

Aynı konu/sorun...

aynen hocam server biraz tuzlu tabi. bypass ın da bazı sıkıntıları var işte güncelleme gibi ama maliyeti düşük.. Ayrıntılı bilgiler için teşekkürler..

Oyla:

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
H.kadioglu, Böyle imei gibi, direnç değiştirme ile falan hallolmuyor mu acaba :)

Oyla:

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Mi hesabındaki telefon numarası erişim yoksa. 2 seçenek var ya serverdan tamamen kaldırılır yada bypass yapılır. bypass da mi hesabı kullanamaz güncelleme yapamazsınız. Güncelleme yaparsanız şifre ekranı geri gelir. Ücretli Onarımlar bu linkten destek alabilirsiniz. uzak bağlantı ile halledilir..
Telefon numarasına erişim var ama mi hesabında mi6 artık gözükmüyormuş sildiği için

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Arkadaşınız Mi hesabından telefonu silmeyecek, telefondan mi hesabını silecek...

Arkadaşınızın mi hesabını kullanarak telefonu açın. Daha sonra ayarlardan mi hesabını cihazdan kaldırın ve kendi mi hesabınızı tanımlayın tamamdır.

Ücretli onarım ne alaka onu anlamadım... telefon zaten arkadaşının ve hesaba erişimleri var... drunk~~

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Arkadaşınız Mi hesabından telefonu silmeyecek, telefondan mi hesabını silecek...

Arkadaşınızın mi hesabını kullanarak telefonu açın. Daha sonra ayarlardan mi hesabını cihazdan kaldırın ve kendi mi hesabınızı tanımlayın tamamdır.

Ücretli onarım ne alaka onu anlamadım... telefon zaten arkadaşının ve hesaba erişimleri var... drunk~~
tamam bu dediklerinizi yapın o hesabı o cihazdan kaldırın size 1 adet xiaomi son model cihaz hediye edeceğim.. Kaldıramayınca alakayı anlıyacaksınız zaten.. Mi hesabı silinmiş ve şifresi yok.. şifre olsa zaten girer ve cihazı açar. Sürekli karşılaştığımız sorun ve çözüm yolları yazıldı..

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
tamam bu dediklerinizi yapın o hesabı o cihazdan kaldırın size 1 adet xiaomi son model cihaz hediye edeceğim.. Kaldıramayınca alakayı anlıyacaksınız zaten.. Mi hesabı silinmiş ve şifresi yok.. şifre olsa zaten girer ve cihazı açar. Sürekli karşılaştığımız sorun ve çözüm yolları yazıldı..
Hocam mi hesabını tamamen silmemiş... Mi hesabından telefonu silmiş. Mi hesabına girince görünen cihazlar bölümündeki cihazlardan Mi6'yı kaldırmış sadece. Telefondaki hesap kullanıma açık yani :)

Eğer ben yanlış anlamadıysam ve arkadaş telefonu kurtarırsa M3, 9T falan H.kadioglu adına yakışmaz en azından bir Mi 10T falan beklerim yalnız :D Adresi özel mesajla gönderirim :D

EDIT : Son model demişsiniz... Mi 10T olmaz. Mi 11 Ultra falan mı kast ettiniz yoksa monkey~~

Oyla:

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Durumu biraz daha açıklayabilirim arkadaş yeni bir xiaomi telefon aldıktan sonra mi hesabından mi6'yı siliyor ve ben alıyorum bende sıfırladım şimdi aktifleştirin uyarısı çıkıyor bu sorunu mi.com üzerinden çözebilirmiyiz.

Oyla:
Üst Alt