Yardım Cihaz Kilitli Hatası

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Bilmiyorum
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba bir arkadaşdan mi6 aldım telefonu sıfırladım ve telefon açılışta mi hesabı soruyordu arkadaşa söyledim oda telefonu mi hesabından silmiş ama telefon hala mi hesabı soruyor ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Benim anladığıma göre yorum yaptım ben.. Hesap silinmiş ve cihazdan çıkış yapılmamış hesaba erişim yok.. Eğer böyle ise söylediğim yöntemler geçerli.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Durumu biraz daha açıklayabilirim arkadaş yeni bir xiaomi telefon aldıktan sonra mi hesabından mi6'yı siliyor ve ben alıyorum bende sıfırladım şimdi aktifleştirin uyarısı çıkıyor bu sorunu mi.com üzerinden çözebilirmiyiz.
sizin işi sadece şifreyi bilmek çözer.. Çünkü cihazı hesaptan sildiyse o siteden bir erişiminiz olmayacak bu cihaza ama yinede girip kontrol edin..

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Durumu biraz daha açıklayabilirim arkadaş yeni bir xiaomi telefon aldıktan sonra mi hesabından mi6'yı siliyor ve ben alıyorum bende sıfırladım şimdi aktifleştirin uyarısı çıkıyor bu sorunu mi.com üzerinden çözebilirmiyiz.
mi.com üzerinden çözmenize gerek yok. Arkadaşınız size şifreyi versin ve siz o şifreyi girerek telefonu açın. Sonra ayarlardan kendi mi hesabınızı girin, arkadaşınız da güvenlik için şifresini değiştirsin tamamdır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Benim anladığıma göre yorum yaptım ben.. Hesap silinmiş ve cihazdan çıkış yapılmamış hesaba erişim yok.. Eğer böyle ise söylediğim yöntemler geçerli.

Ben de silinmiş hesaplar için bir şey demedim zaten arkadaşın durumunda hesap silinmemiş ki H.kadioglu hocam :)

Telefonumu bekliyorum :D

Oyla:

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Mi6 da kullandığı şifre hatalı uyarısı vermişti ama arkadaşımın şimdi kullandığı şifreyi telefona girdiğimde sorun ortadan kalkacak anladığım kadarıyla

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Rica ederim. Sorun çözüldüğünde lütfen buradan bizleri bilgilendirmeyi de unutmayın. H.kadioglu hocamın bir sözü var :) Kendisi sözünü tutunca ben de teşekkür hediyesi olarak size bir kulaklık veya kaliteli bir Type-C kablo hediye etmek istiyorum.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Telefonu boşa beklemeyin çünkü ortada yanlış anlaşılma var sorun benim anladığım gibi değilki.. Hatta sorun cihaz sahibinin anlattığı gibiyse konu bile açmasına gerek yokmuş.. Şifre elimde gireyim mi ? demek oluyor :)

Oyla:

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Telefonu boşa beklemeyin çünkü ortada yanlış anlaşılma var sorun benim anladığım gibi değilki.. Hatta sorun cihaz sahibinin anlattığı gibiyse konu bile açmasına gerek yokmuş.. Şifre elimde gireyim mi ? demek oluyor :)
Mesajınız burada hocam. Söz ağızdan, yazı klavyeden bir defa çıkar :D Ben hiç farklı bir şey yazmadım, zaten ilk mesajımda da yanlış anlaşıldığını belirtmiştim, iddiayı ortaya siz koydunuz, size güveniyorum :$

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Mesajınız burada hocam. Söz ağızdan, yazı klavyeden bir defa çıkar :D Ben hiç farklı bir şey yazmadım, zaten ilk mesajımda da yanlış anlaşıldığını belirtmiştim, iddiayı ortaya siz koydunuz, size güveniyorum :$

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Bence işinize bakın.. Cihazda problem yok konu açılmış Doğru diyorsunuz söz ağızdan 1 defa çıkar.. Mi hesap silinmiş cihazdan çıkış yapılmamış bir cihazdan mi hesabını kaldırın. Hatta bu cihaz olmasıda önemli değil bundan sonra gelebilecek her hangi bir cihaz olsun benim iddiam geçerli en son modelinden size.. iyi günler..

Oyla:

albatros1

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Mi 6
Konular
1
Hocam arkadaşım yeni şifresini vermek istemediği için hesabından telefonu siliyor ve bana veriyor telefonu bu şekilde kullanabileceğimi söylediği için bu konuyu açtım ama şuan kullandığı şifre olmadan telefonu kullanma şansım yokmuş ilginiz için hepinize teşekkürler

Oyla:
Üst Alt