Soru Çift Ekran Özelliği

tahayusuf23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taha Yusuf
Cihazım
Mİ5
Konular
25
Çift ekran özelliği muhtemelen Miui 9 ile gelecek ama daha önce kullanabilme şansımız yok mu stabil şekilde ?

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Tavsiyem nitrogen os 7.1.1 rom. Aktif olarak kullanmaktayım. Pil ve performans konusunda gayet tatmin edici bir rom. Android 7.1.1 özelliklerini sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Oyla:

telsizsaz2030

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
man
Cihazım
redmi note 3
Konular
2
Tavsiyem nitrogen os 7.1.1 rom. Aktif olarak kullanmaktayım. Pil ve performans konusunda gayet tatmin edici bir rom. Android 7.1.1 özelliklerini sorunsuzca kullanabilirsiniz.

Oyla:

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
Bu bence yanlış bi izlenim kardesim. Cmnin ses kalitesi kullaklik sesi ve uygulama okadar hızlı ki cmde miui yanında performansda geri kalir. Cm performans ve ses konusunda basarili ama miuiden asla kullanışlı degil. Xiaomi alan bir insan miui kullanma imkani varkende bosuna cm kullanmasinlar. Millet miui ye gecmek istiyor sizde orjinali varken kullanin. Ama cmde papucu dama atilcak bir rom asla degil :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son ses kulaklıkla dinlerken çok bozuyor sesi

Oyla:

tugrab06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
suleyman
Cihazım
htc m8
Konular
11
Bu bence yanlış bi izlenim kardesim. Cmnin ses kalitesi kullaklik sesi ve uygulama okadar hızlı ki cmde miui yanında performansda geri kalir. Cm performans ve ses konusunda basarili ama miuiden asla kullanışlı degil. Xiaomi alan bir insan miui kullanma imkani varkende bosuna cm kullanmasinlar. Millet miui ye gecmek istiyor sizde orjinali varken kullanin. Ama cmde papucu dama atilcak bir rom asla degil :)

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son ses kulaklıkla dinlerken çok bozuyor sesi

Oyla:
Üst Alt