Tema Chiron V10 Tema ( Markette yayında )

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Güncelleme gelmiş markette bilginize

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam hala onayda mı tema? Bizim arşiv-güvenlik soruşturmasından daha uzun bunlarınki galiba? headbang~~headbang~~

Valla hocam onayların hepsi bitti bekleyen tema kalmadı benim tema globale gelmedi facepalm~~

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76
Hocam bu temayı kullanırken kilit ekranındaki bildirimler 3 tane gözüküyor. Yani normalde bir bildirim varsa bu 3 tane olarak gözüküyor. Yellowzone temasında da aynı sorun vardı. Acaba sıkıntı benim telefonumda mı ? Onun haricinde her iki temanız da çok hoşuma gitti, üstüne tema tanımıyorum.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Hocam bu temayı kullanırken kilit ekranındaki bildirimler 3 tane gözüküyor. Yani normalde bir bildirim varsa bu 3 tane olarak gözüküyor. Yellowzone temasında da aynı sorun vardı. Acaba sıkıntı benim telefonumda mı ? Onun haricinde her iki temanız da çok hoşuma gitti, üstüne tema tanımıyorum.

Hocam Xiaomi'nin kendi kaynak kodları ile derleniyor temalar ama android sürümü ve romların kendi özellikleri ile alakalı bir durumda olabilir.Beniz cihazım Android 7 tabanlı bu tür bir olay yaşamadım hiç. Ottoman agit77 hocalarımında fikrini alalım benden çok daha tecrübeliler bu konuda.

Üst Alt