Soru ceza yedim mi

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Sadece online veya sanal bir ortamda değil genel anlamda topluluk halinde bulunulan ortamlar için geçerli bir adabı-ı muaşeret kuralıdır. Yardım isteyen birine topluluk içindeyken "başka yerde ara sorununu" gibi bir cevabı verebilecek yetkiye sahip kişi topluluk yöneticisidir. Ancak bu cevabı veren kişi yönetici değilse ve yetkiye sahip değilse bu durumda cevap sahibinin yaş durumuna bakılması gerekir. Eğer ki bu cevabı veren kişinin yaşı 18 yaş altı ise çocukluk denir ve daha tecrübeli birinden doğrusunu göstermesi beklenir. 18-25 yaş arası ise tecrübesizlik denir ve uyarı sonrası doğrusu gösterilir. 25 yaş üstü ise hem yardım isteyen kişiye karşı terbiyesizliktir hem de topluluk içindeki yöneticilerin yetki alanına bilinçli tecavüzdür ve tepki de ona göre verilmelidir.

Yaşı merak etmemin nedeni buydu. Benim, bir yöneticimizin veya konu sahibi arkadaşımızın vereceği yanıtın yaşınıza bağlı olarak değişmesi en olağan durum. :)
Hocam burada genellikle telefon odaklı çözüm var technopath genel amaçlı amacım oydu orda bu ceza için konu bölümü bile var
onununcuköy

Moderatör tarafında düzenlendi:

Slymngvn

MIUI özgürlüktür :)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Guven
Cihazım
Redmi K60
Konular
35
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam yolda giderken kırmızı ışıkta geçtim sizce ceza yer miyim? eds uyarısı yok kamera var ama böyle bi kamera var ve o ışık farklı yolları birbirine bağlamıyo yayaların geçişini kolaylaştırmak için var
Ama herhalde böyle bir yolda ve MODESAlar karşısında ceza yemissinizdir herhalde

Kadir Kılıf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir Kılıf
Cihazım
mi11t
Meslek
Öğrenci
Konular
71
Kullanıcı uygunsuz dil kullanımı ve üslup nedeni ile uyarı cezası almıştır.
amasi mamasi bu konunun burada işi yok. yediyse yedi bizemi yedi. bize ne .... gitsin derdini dermani olan yerlere anlatsin
genel ve konu dışı sohbet diye bir bölüm varsa ve ben bu bölümü kullanarak bir konu açıyorsam size batan ya da sizin gocunmanıza sebep olan şey nedir? *

Üst Alt