Yardım Cepport'tan alınan mi note 3

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
09/03/2018 tarihinde gittigidiyor üzerinden mi note 3 alacaktım forumdaki tavsiyeler üzerine cepport mağazasından aldım cihazı kargolanma süresi 3-7 gün arasıydı 7 gün 14 mart itibariyle doldu dün ek süre verdim bu gün kargolanacağı söylenmişti ama bu saatte kadar kargolanmadı ve mesajlara cevap verilmiyor forumda cepport'dan yetkili var mı ?

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Bu aralar cepport hakkında çok fazla şikayet var. Bi ara bende tavsiye ediyordum fakat artık sorumluluk almamak gerek gibi. İlk zamanlar gayet olumlu yorumlar varken sonradan şikayet gelmeye başladı. Türkiye'de ki klasik ticaret politikası.

Oyla:

RadiKaL

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi6
Konular
1
Şimdi burası cepportun forumu diye biliyorum. Mutlaka soruna çözüm bulacaklardır. Şöyle bir durum var.. Bu telefonlar migros ve kipada satılıyor. Cepportun satmış olduğu fiyata veya daha da ucuz. Gidip görerek bir arıza çıkması durumunda değiştirmek şansınız varken neden böyle maceralara giriyorsunuz anlamadım.

Oyla:

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7
Şimdi burası cepportun forumu diye biliyorum. Mutlaka soruna çözüm bulacaklardır. Şöyle bir durum var.. Bu telefonlar migros ve kipada satılıyor. Cepportun satmış olduğu fiyata veya daha da ucuz. Gidip görerek bir arıza çıkması durumunda değiştirmek şansınız varken neden böyle maceralara giriyorsunuz anlamadım.
İnternette yada yerel satış mağazalarında xiaomi ürünleri satılıyor ama ben buradan 3 yıl öncesinde mi4 almıştım ve çok memnun kaldım tekrar xiaomi ürünü alacağım zaman buradan daha önce alışveriş yaptığım için gine burayı tercih ettim.

Oyla:

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
cepport konuyu fark ederse gelir gerekli yorumu yapar diye düşünüyorum :)

Oyla:

gendarme

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Naci
Cihazım
mi 5
Konular
0
Aynı modeli önceki gün arkadaşım adına sipariş verdik. Yoğunluktan dolayı dün akşam saatlerinde kargo şirketine teslim edildi. Kargo yoğunluktan bugün kayıt altına aldı ve kargo takip numarası verdi. Yarın elimizde olmasını bekliyoruz.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

scelea

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Aynı modeli önceki gün arkadaşım adına sipariş verdik. Yoğunluktan dolayı dün akşam saatlerinde kargo şirketine teslim edildi. Kargo yoğunluktan bugün kayıt altına aldı ve kargo takip numarası verdi. Yarın elimizde olmasını bekliyoruz.

12 Mart yani üç gün önce aldım bende KVK garantili mi note3 cepport mağazasından. Bugun kargo bilgisi ulaştı.

Oyla:

bsr6565

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Beşir
Cihazım
Mi4
Konular
7

Ne zaman mesaj yada telefon ile kargo hakkında bilgi istesem bu gün yada yarın diye geçiştirdiler bu gün mesajlara cevap vermiyorlar 1 saat önce telefon ile konuştum 1 saatte kadar kargolanacak denildi ama şimdilik henüz bir gelişme yok.

Oyla:

ertndrsn

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Poco X3 NFC
Meslek
Öğrenci
Konular
76

Merhaba hocam. Migros'un internet sitesinde bu cihazın fiyatı 1549 TL olarak gözüküyor. Mağazaya gittiğimizde herhangi bir fiyat değişikliği söz konusu olmaz değil mi ?

Oyla:

scelea

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
umut
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Merhaba hocam. Migros'un internet sitesinde bu cihazın fiyatı 1549 TL olarak gözüküyor. Mağazaya gittiğimizde herhangi bir fiyat değişikliği söz konusu olmaz değil mi ?

migrosa gittim. 1549 tl mavi ve siyahı var. Mi6 4gb versiyon mavisi var fiyatını bilmiyorum. Note3lerin garantisi delta ya daritzy migrosta.

Oyla:
Üst Alt