Mod Çentikli Telefonunuza Bildirim Simgelerini Ekleyin!

berkemir0

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berk
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Arkadaşlar merhaba ben pek anlamiyorum ama bu benim cihazimin versiyonunu Android sürümü 9 trwp den flash desem olur mu bunu arıyorum denk geldi ilaç gibi olur valla

Anlayan bir arkadaş yardımcı olursa sevinirim.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bit önceki sayfadan SS atabilir misiniz?

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
21
Yükledim ve cihaz çöktü Mi 8SE. Modül doğru olandı

Kaldırmanın yolu var mı

Son düzenleme:

kadir334

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
OnePlus 8t
Meslek
Esnaf
Konular
23
Merhaba arkadaşlar Mi8Se Miui 11.0.3 Stabil için yok sanırım doğru mudur ?

underfire

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Kemal
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğretmen
Konular
6
Konu tarafımca çevrilmiş, renklendirilmiş, görsellendirilmiştir. Çevrilen kaynak konunun en altında belirtilmiştir.

NOT: GLOBAL ROM DESTEKLEMEMEKTEDİR, CHİNA ROM , EU ROM desteklenen bazı romlar arasındadır.
Miui Notch Notification Mod
Dünyanın dört bir yanındaki akıllı telefon markaları, Xiaomi Mi 8 veya Xiaomi Redmi 6 Pro gibi tam donanımlı tam ekran telefonlarla piyasaya sürülüyor. Nefret edebilir ya da sevebilirsiniz, ancak bu çentiklerin statusbar telefonlarından büyük miktarda alan aldığı bir gerçektir.
Üreticilerin çoğu sol küçük alan üzerinde görüntülemek için hakkında bir karar vermek zorunda kaldı ve uygulama bildirim simgelerini kaldırmaya karar verdi!

MOD AKTİF
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MOD DEVREDIŞI (Varsayılan)

Apple'ın bu sorunu yok, çünkü iOS uygulama bildirim simgelerine sahip değil. Ancak Android'de olmak, bu simgeler müşterilerin çoğu için çok önemlidir ve onları geri isteyen birçok ses vardır.

Biz ROM geliştirme ve MiUi Merkezi saat Mod ile birlikte Xiaomi Mi 8 gibi cep telefonları için uygulama bildirim simgeleri geri getirmek için MiUİ firmware değiştirmeye karar verdik.

Gereksinimler
Biz miui dev ve istikrarlı yazılımlar için Miui Notch Notification Mod her hafta güncelliyoruz. Bu mod yüklemek için, aşağıdaki gereksinimleri eşleşmesi gerekir:
+Xiaomi Android akıllı telefon veya tablet
+MIUI v10 ROM
+TWRP

İndirme Linki

Çevrilen Renklendirilen Kaynak
mi-globe.com
note 8 pro, endonezya romunda deneyen var mı?

garavel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Oğuz
Cihazım
Mi 8 se
Meslek
Teknisyen
Konular
7
Konu tarafımca çevrilmiş, renklendirilmiş, görsellendirilmiştir. Çevrilen kaynak konunun en altında belirtilmiştir.

NOT: GLOBAL ROM DESTEKLEMEMEKTEDİR, CHİNA ROM , EU ROM desteklenen bazı romlar arasındadır.
Miui Notch Notification Mod
Dünyanın dört bir yanındaki akıllı telefon markaları, Xiaomi Mi 8 veya Xiaomi Redmi 6 Pro gibi tam donanımlı tam ekran telefonlarla piyasaya sürülüyor. Nefret edebilir ya da sevebilirsiniz, ancak bu çentiklerin statusbar telefonlarından büyük miktarda alan aldığı bir gerçektir.
Üreticilerin çoğu sol küçük alan üzerinde görüntülemek için hakkında bir karar vermek zorunda kaldı ve uygulama bildirim simgelerini kaldırmaya karar verdi!

MOD AKTİF

MOD DEVREDIŞI (Varsayılan)

Apple'ın bu sorunu yok, çünkü iOS uygulama bildirim simgelerine sahip değil. Ancak Android'de olmak, bu simgeler müşterilerin çoğu için çok önemlidir ve onları geri isteyen birçok ses vardır.

Biz ROM geliştirme ve MiUi Merkezi saat Mod ile birlikte Xiaomi Mi 8 gibi cep telefonları için uygulama bildirim simgeleri geri getirmek için MiUİ firmware değiştirmeye karar verdik.

Gereksinimler
Biz miui dev ve istikrarlı yazılımlar için Miui Notch Notification Mod her hafta güncelliyoruz. Bu mod yüklemek için, aşağıdaki gereksinimleri eşleşmesi gerekir:
+Xiaomi Android akıllı telefon veya tablet
+MIUI v10 ROM
+TWRP

İndirme Linki

Çevrilen Renklendirilen Kaynak
mi-globe.com
Miui 12 de oluyor mu denendi mi

MI 8 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onurgsli

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Hemşire
Konular
15

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
mi-room yada mi -globe room kullanırsanız içerisinde mevcut ,

eu rom kullanıyorsanız mi globenin sitesinden modlar kısmından indire bilirsiniz , uyumlu olan sürüme göre değişmektedir.

Üst Alt