Mod Çentikli Telefonunuza Bildirim Simgelerini Ekleyin!

piriyatel

eksamin
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet fatih
Cihazım
Mi 9
Meslek
Kamu
Konular
8
Bu notch notification mod global mi 8 lere oluyor mu bazıları yüz tanıma gitti vs yazmış global mi 8 kullanıpta bu modu ile bildirimler kaybolmadan kullanan var mıdır

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Konu tarafımca çevrilmiş, renklendirilmiş, görsellendirilmiştir. Çevrilen kaynak konunun en altında belirtilmiştir.

NOT: GLOBAL ROM DESTEKLEMEMEKTEDİR, CHİNA ROM , EU ROM desteklenen bazı romlar arasındadır.
Miui Notch Notification Mod
Dünyanın dört bir yanındaki akıllı telefon markaları, Xiaomi Mi 8 veya Xiaomi Redmi 6 Pro gibi tam donanımlı tam ekran telefonlarla piyasaya sürülüyor. Nefret edebilir ya da sevebilirsiniz, ancak bu çentiklerin statusbar telefonlarından büyük miktarda alan aldığı bir gerçektir.
Üreticilerin çoğu sol küçük alan üzerinde görüntülemek için hakkında bir karar vermek zorunda kaldı ve uygulama bildirim simgelerini kaldırmaya karar verdi!

MOD AKTİF
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

MOD DEVREDIŞI (Varsayılan)

Apple'ın bu sorunu yok, çünkü iOS uygulama bildirim simgelerine sahip değil. Ancak Android'de olmak, bu simgeler müşterilerin çoğu için çok önemlidir ve onları geri isteyen birçok ses vardır.

Biz ROM geliştirme ve MiUi Merkezi saat Mod ile birlikte Xiaomi Mi 8 gibi cep telefonları için uygulama bildirim simgeleri geri getirmek için MiUİ firmware değiştirmeye karar verdik.

Gereksinimler
Biz miui dev ve istikrarlı yazılımlar için Miui Notch Notification Mod her hafta güncelliyoruz. Bu mod yüklemek için, aşağıdaki gereksinimleri eşleşmesi gerekir:
+Xiaomi Android akıllı telefon veya tablet
+MIUI v10 ROM
+TWRP

İndirme Linki

Çevrilen Renklendirilen Kaynak
mi-globe.com
Paylaşım için teşekkürler hocam.poco f1 miui9 eu beta 8.10.25 e yükledim çalışıyor

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
yada mi-globenin kendi romunu da da kura bilirsiniz ,

marowak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
burak
Cihazım
redmi note 3
Konular
19
pocophone gibi bi canavardan bu çentik yüzünden (redmi note 7 deki gibi küçükte degilki neyse diyelim) vazgeçtim.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Bu çözümde robot istiyor tüh.

kerimclskn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerim
Cihazım
Not 6 Pro
Konular
3
Bende bunu arıyordum cihazım not 6 pro. Root falan yapmadım aldığım gibi kullanıyorum global yazılım. 10.0.2.2 sürüm. Yükleyebilir miyim? Nasıl yükleyeceğim? Yardımcı olacak varmı?

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Bende bunu arıyordum cihazım not 6 pro. Root falan yapmadım aldığım gibi kullanıyorum global yazılım. 10.0.2.2 sürüm. Yükleyebilir miyim? Nasıl yükleyeceğim? Yardımcı olacak varmı?
Yükleyemezsiniz hocam. Çin romlari için bu mod

Üst Alt