Mod Cemiuiler / HyperCeiler | Özelleştirme Modu

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Muazzammış bu, Emrespect hocam kaynağı neresidir bu eklentinin?
MIUI için bir çok mod yapan "Sevtinge" nin öncülük ettigi yeni bir kişiselleştirilme modu hocam, henuz betada olmasına rağmen bende çok beğendim oldukça başarılı. Geliştiricinin Github sayfası , yaptığı tüm modülleri telegram hesabında paylaşıyor, forumda telegram yönlendirmesi yasak olduğu için pm'den kanalını atıyorum.

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
MIUI için bir çok mod yapan "Sevtinge" nin öncülük ettigi yeni bir kişiselleştirilme modu hocam, henuz betada olmasına rağmen bende çok beğendim oldukça başarılı. Geliştiricinin Github sayfası , yaptığı tüm modülleri telegram hesabında paylaşıyor, forumda telegram yönlendirmesi yasak olduğu için pm'den kanalını atıyorum.
hocam banada atarsanız sevinirim

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Tamamdır hocam, bekliyorum :)

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
hocam banada atarsanız sevinirim
Hocam şimdi fark ettim ki zaten Cemiuiler uygulaması içerisinde hakkında kısmı var orada Telegram Kanalı linki eklemiş geliştirici. Tek tek gondermeme gerek kalmadı, oradan ulaşabilirsiniz :)

furkan445k6

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan Koçer
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
2
Redmi Note 7 Eu Custom Rom Miui 12.5.7 Sürümde Paket Ayrıştırmasında Hata Oluştu Dedi Kuramadim Apkyi Acaba Android 11 Sonrasınımı Destekliyor Bilginiz Varmi?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Redmi Note 7 Eu Custom Rom Miui 12.5.7 Sürümde Paket Ayrıştırmasında Hata Oluştu Dedi Kuramadim Apkyi Acaba Android 11 Sonrasınımı Destekliyor Bilginiz Varmi?
Minimum sürüm kaç kesin bir bilgim yok ama muhtemelen en düşük Android 12 istiyordur. Geliştiricinin paylaştığı kesin bir bilgi yok bu konuda.

Aldığınız hata Android sürümünüzun desteklemediğini gösteriyor.

efem360

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kahren
Cihazım
Mi 11T
Konular
1
Hocam çok yararlı bir çalışma. Şuanda yükledi ve kullanıyorum..

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61

kacaksevgilim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Poco F4 pro
Konular
22
Bunda navigasyon tuşlarını boyutlandırma var mı? Customiuzer ile yapıyordum ama bulamadım

CanKuzen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Can
Cihazım
RN8
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Cemiuiler | MIUI Özelleştirme Modu

MIUI sisteminde ve sistem uygulamalarında yüzlerce özelleştirme yapabileceğiniz çok başarılı bulduğum bir Lsposed modülü.

Ekran görüntülerinde de görebileceğiniz kişiselleştirilmeler var, kullanırken çok keyif aldığım ve herkese denemesini şiddetle tavsiye ettiğim bir modüldür. Aklınıza gelebilecek bir çok özelleştirme içerir.

Gereksinimler;
Magisk
Lsposed
MIUI tabanlı rom

Kurulum;
Cihazınızda Lsposed kurulu ise Cemiuiler uygulamasını indirip kurun ve Lsposed üzerinden modülü aktifleştirin daha sonrasında istediğiniz özelleştirmeleri uygulama içerisinden yapabilirsiniz.

Cihazınızda Lsposed kurulu değil ise aşağıdaki linkten Lsposed magisk modülünü indirin ve magisk üzerinden flashlayıp cihazı yeniden başlatın (Magisk uygulama ayarlarından Zygisk'i aktifleştirmeniz gerek)

Lsposed

Kullanım;
Cemiuiler uygulamasını açın ve istekleriniz doğrultusunda özelleştirmeleri yapın, Turkce desteği olduğu için kolaylıkla anlaşılabilir şekilde zaten. Daha sonra özelleştirmelerin aktif olabilmesi için özelleştirilmeyi yaptığınız sayfanın sağ üstünde ki seçeneği kullanarak ilgili uygulamanın yeniden başlatılması komutunu verin. Bu şekilde yaptığınız değişiklikler uygulanmış olacak.

Eğer Lsposed'i ilk kez kullanıyorsanız muhtemelen bu aşamada biraz takılabilirsiniz, Lsposed'i ilk kez Magisk üzerinden kurdunuz ve cihazı yeniden başlatınız. Sonrasında Cemiuiler uygulamasını kurdunuz. Sıra modülü aktifleştirmeye geldi, bildirim panelinde Lsposed bildirimi olacaktır, o bildirime tıklayın ve Lsposed'i açın. Alt kısımda modüller kısmına gelin ve Cemiuiler modülünü seçin ve aktifleştirin. İşlem bu kadar.

Lsposed yapısı gereği sisteminizde parazit uygulama olarak yani ana ekranda simgesi olmayan uygulama olarak çalışır. Bu nedenle bildirim kısmında Lsposed'i açabilmeniz için kalıcı bir bildirim bırakır. Bu bildirimi kapatmak için Google Play'den Lsposed uygulamasını indirin ve açın daha sonrasında Lsposed uygulamasında ayarlar kısmına girerek Durum Bildirimini devre dışı bırakabilirsiniz. Lsposed uygulamasını silmeyin, silerseniz bildirim tekrar aktifleşir.

Ekran Görüntüleri ve Cemiuiler Apk'si Ekli Dosyalar Kısımdadır
Elinize sağlık, hatasız uyguladığımda yorum yazarım. Çünkü ne zaman Lsposed denesem cihazı uçuruyorum

Üst Alt