Mod Cemiuiler / HyperCeiler | Özelleştirme Modu

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
CustoMIUIzer14'ten farkı var mıdır acaba?

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Öncelikle paylaşım için teşekkürler hocam. Ben lsposed üzerinden aratdığımda modül bulunmuyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Tam adıyla da aratınca sonuç yok. Nedeni ne ola bilir acaba ?
Zaten bu kısımda değil alt tarafta girdiğiniz seçeneğin yanında yapboz simgesi var hocam yüklü modüller listesi orası. Eğer eklerde ki apk'yı kurduysanız orada çıkacaktır. Oradan aktifleştirin modülü.

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Paylaşım için teşekkürler hocam fakat paket ayrıştırılamadı hatası alıyorum. MIUI 12 A10. Maalesef bunu da kullanamadım ama azimliyim, bir gün paylaştığınız bir modu kullanmayı başaracağım :D
Muhtemelen Android sürümünden dolayıdır hocam 😄 elbet bir gün olacak, başaracağız.

Baktım kontrol ettim ama minimum hangi sürüm istediği ile ilgili bir bilgi bulamadım hocam :/

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Customiuizer Kullanmadım ne gibi özellikleri var bilmiyorum, ekran görüntülerinde ki özelliklerden daha fazlası var ayrıca modülde, hepsini çekemedim.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
286
Sevgili Emrespect hocam, öncelikle paylaşımınız için teşekkürler...ilkinde gördüm ve okudum ama tam olarak ne işe yaradığını, sanırım artık iyice yaşlandık, anlamadım ve daha sonra detaylı tekrar bakarım dedim... bu arada Sayın cantara hocam MIUI 12 A10 da bunu kullanamadığını yazdığını gördüm ve bende aynı versiyonu kullandığımı hatırladım ve üzüldüm

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
61
Sevgili Emrespect hocam, öncelikle paylaşımınız için teşekkürler...ilkinde gördüm ve okudum ama tam olarak ne işe yaradığını, sanırım artık iyice yaşlandık, anlamadım ve daha sonra detaylı tekrar bakarım dedim... bu arada Sayın cantara hocam MIUI 12 A10 da bunu kullanamadığını yazdığını gördüm ve bende aynı versiyonu kullandığımı hatırladım ve üzüldüm

Gesendet von meinem Schajomi Legend mit Tapatalk
Hocam kullandığınız romda çeşitli kişiselleştirilmeler yapabiliyorsunuz bu modla. Say say bitiremeyecegim kadar çok var ama birkaç tane örnek vereyim.

Mesela kamera uygulamasında cihazınız için kilitli olan modlar oluyor o modları aktiflestirebiyorsunuz.

Sistem uygulamalarını APK olarak kurmaya çalıştığınızda "Resmi olmayan kaynaklardan sistem uygulamalarını yüklenmiyor" hatasını devre dışı bırakabilirsiniz.

Durum çubuğunda ki saatin konumunu, sinyal simgelerin yerini vs düzenleyebilirsiniz.

Android 12 ile birlikte gelen monet özelliği var duymuşsunuzdur, duvar kağıdının rengine göre renk alıyor sistem. Custom aosp romlarda bu rengi kendiniz özel olarak seçebiliyorsunuz ama MIUI romlarda böyle bir özellik yoktu, bu mod ile onu da yapabiliyorsunuz.

Ana ekranda alt kısımda ki uygulama simgelerinin arkaplanina bulanıklastirma efekti uygulayabiliyorsunuz (iosta olduğu gibi)

Saymadigim ciddi anlamda yüzlerce özellik var. Android 10 desteği yok ne yazık ki, belki bir gün Android 12'li bir MIUI rom kurarsanız işinizi görebilir.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
17
Ben de CustoMIUIzer kullanıyorum. Şimdi bunu deneyeceğim bakalım. Ekran görüntülerinde dual durum çubuğu özelliğini göremedim, umarım vardır.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
Ben de CustoMIUIzer kullanıyorum. Şimdi bunu deneyeceğim bakalım. Ekran görüntülerinde dual durum çubuğu özelliğini göremedim, umarım vardır.
Hocam denediniz mi? Artıları eksileri nelerdir paylaşırsanız ben de geçeyim :)

Glorious

Teknoloji Delisi, Supporter
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Poco X4 Pro 5G
Konular
28
CustoMIUIzer'i ve bir çok MIUI kişiselleştirme uygulamasını bu uygulamaya eklemişler hocam. Orada yaptıklarınızdan daha fazlasını yapmanıza olanak sunuyor.

ilNeminis

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilNeminis
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
25
CustoMIUIzer'i ve bir çok MIUI kişiselleştirme uygulamasını bu uygulamaya eklemişler hocam. Orada yaptıklarınızdan daha fazlasını yapmanıza olanak sunuyor.
Muazzammış bu, Emrespect hocam kaynağı neresidir bu eklentinin?

Üst Alt