Çekiliş Çekiliş ile Xioami kulaklık --

veliahht

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NAZİF
Cihazım
Mİ_6
Meslek
İŞSİZ
Konular
3
Bende yarışmaya bu fotoğraftaki anlatımla katılmak istiyorum...

Ekli dosyalar

• FB_IMG_1454157007910.jpg
    FB_IMG_1454157007910.jpg
    58,5 KB · Görüntüleme: 62

arqunsahin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Konular
1
Benim favorim Narcos dizisiyle tanıdığım Pablo Emilio Escobar Gaviria :D kısca Pablo Escobar :)
Birazcık çok enteresan bilgisi var :)
-Escobar doğduğu yer olan Medellin’e metrolar hastahaneler, fakirler için konutlar yaptırarak Kolombiya’nın ikinci büyük şehri yapmıştır.
-Öldürülen her polise 3000 $ ödül koyan Escobar 400’den fazla polisi sivillere öldürtmüştür.
-Pablo Escobar sırf elindeki parayı paketlemek için her yıl 2500$ değerinde paket lastiği alırdı.
-Tüm mal varlığını kokaine borçlu olan Escobar’ın hiç kokain kullanmadığı ve ağzına aldığı en tehlikeli madde esrar olduğu söyleniyor.
-Pablo Escobar’ın ufak bir hapis dönemi olmuştur. Tüm işini gören Escobar hapishaneyi sadece uyumak için kullanıyordu.

-'Beni bırakırsanız devletin dış borcunu kapatabilirim' diyebilecek bir zenginliğe sahipti.
-Kolombiyalı magazin dergisine açıklama yapan oğlu, saklandığı dağ evinde üşüyen kızını ısıtmak için 2 milyon doları yaktığını söylemiştir. ( Favorim Budur )

İzlemeyenler için diziyi izlemelerini tavsiye ederim.

benkimim

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Telefon
Konular
524
Johny Bravo Çizgi Filmi’nin Nisan 2001’de Yayınlanan Bölümünde Duvarda İkiz Kuleler Posteri Gözükmekte.Bölüm Saldırıdan Bir Kaç Ay Önce Yayınlandı Ve Posterin Üstünde Yakında Anlamına Gelen ‘Coming Soon’ Yazmakta…

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

The Simpsons Çizgi Filmi’nin 2000 Yılında Yayınlanan Bir Bölümünde Yürüyen Merdivenlerden İnen Ve Kalabalığı Selamlayan Biri Gözükmekte.15 Yıl Sonra Görüntülerde Gördüğünüz İş Adamı,Donald Trump’ın Bu Görüntüleri Kaydedildi.2016 ABD Seçimlerinde Aday Olması Beklenen Trump’ın 15 Yıl Sonra Anlık Bir Olayı Yaşayacağını Nasıl Çizgi Filme Birebir Aktarılmış Olabilir Bilinmiyor.Öyleki Arkada Duran Güvenlik Görevlilerinin Durduğu Yer Ve Trump’ın El hareketlerinin Zamanlamasının Dahi Aynı Olması Akıllarda Soru İşareti Bırakıyor…

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

pparduss

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
21
Az çoktan fazladır.

Ali5596

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 2
Meslek
Öğrenci
Konular
3
KOMBOÇYA'DA 2 ASKER, PATLAMAMIŞ MAYINLA FUTBOL OYNAMAYA KALKINCA HAYATLARINI KAYBETTİ. OLAYI İLGİNÇ KILAN BİR BAŞKA NOKTA, PARÇALANARAK CAN VEREN 2 ASKERİN, KAMBOÇYA ORDUSUNUN "EN İYİ MAYIN UZMANLARI" ARASINDA YER ALMASIYDI.

ahmetaykut

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet
Cihazım
mi4 LTE
Meslek
memur
Konular
1
Dünyanın en çok satan telefonu Nokia'nın 2003 yılında satışa çıkardığı ve 250 milyon satan Nokia 1100'dur.

cerkez57

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
Samsung S3
Konular
0
Mavi Balinaların kalbi o kadar büyüktür ki bir insan atardamarları içerisinde rahatlıkla yüzebilir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HsnCnKly

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan CAN
Cihazım
Xiaomi Mi5
Meslek
Öğrenci
Konular
35
11 Eylül 2001 de ikiz kulelere çarpan uçağın uçuş kodu Q33NY
Q33NY yazısını word'e kopyalayın yazıyı seçin, yazı boyutunu büyük yapın(72 gibi) fontu wingdings (2 yada 3 değil) yapın, sonucu görünce şaşıracaksınız. Word 95'te dahil olur ancak yeni olanlarda wingdings fontu kaldırılmış olabilir.
Bu arada 'wingding' ingilizcede çılgınca şey anlamına gelir.

Font bilgisi(tarihe dikkat):

Font:

Son düzenleme:

fathermucker

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 2
Konular
0
Antonio Meucci.
Sağı solu belli olmayan ama bazen de parlak başarılara imza atan Floransalı mucit Meucci ABD'ye 1850'de gitti.1860'ta, teletrofono adını verdiği bir elektrikli aygıtın çalışma modelini gözler önüne serdi. Meuicci, Alexander Graham Bell'in telefon patentinden beş yıl önce, 1871'de bir tür geçici patent başvurusunda bulundu.
Meucci aynı yıl, Staten Island feribotunun kazanının patlaması sonucu ciddi biçimde yanarak hastalandı.Çok iyi İngilizce bilmeyen ve işsiz olan Meucci 1874'te başvurusunu yenilemek için gerekli olan 10 doları gönderemedi.
Bell'in patenti 1876'da tescillendiğinde Meucci dava açtı. Meucci orijinal krokilerini ve çalışma modellerini Western Union'ın laboratuvarına yollamıştı.Olağanüstü bir tesadüf eseri Bell tam da bu laboratuvarda çalıştı ve modeller esrarengiz bir biçimde kayboldu.
Meucci, Bell'e açtığı dava devam ederken 1889'da öldü.Bunun sonucunda icadın sahibi Meucci değil Bell oldu.

Üst Alt