Oyun Call of Duty Mobile 1 Ekim'de geliyor

Sefa B.

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi
Konular
16
Ben onu sileli çok oldu hocam , hileye engel olamayan oyunlar bana göre değil . Herkesin kendi zevki tabiki
Bence hile değil hocam. Mesela bilgisayarına blue stacks'dan pubg indiriyor. Sonra karşımıza çıkınca sağa sola hareket ede ede sıkıyor. Biz mobileden oynarken adama
  • hem hareket edip
  • hem sıkıp
  • hem namlunun ucunu doğrultalım derken
3 parmak gerekiyor. Kontrolü mobileden zor olduğu için pc'den oynamayı tercih ediyorum. Call of duty mobile çıkarsa pc'de oynarım. Bilgisayardan mobile oyun oynamak ayrı zevkli oluyor. Ama hilede yok değil şimdi, adam bir zıplıyor hepimizi öldürüyor. Hileden daha çok pc ile oynayan var. Herkesin kendi zevki tabi.:):):)

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Bence hile değil hocam. Mesela bilgisayarına blue stacks'dan pubg indiriyor. Sonra karşımıza çıkınca sağa sola hareket ede ede sıkıyor. Biz mobileden oynarken adama
  • hem hareket edip
  • hem sıkıp
3 parmak gerekiyor. Kontrolü mobileden zor olduğu için pc'den oynamayı tercih ediyorum. Call of duty mobile çıkarsa pc'de oynarım. Bilgisayardan mobile oyun oynamak ayrı zevkli oluyor. Ama hilede yok değil şimdi, adam bir zıplıyor hepimizi öldürüyor. Hileden daha çok pc ile oynayan var. Herkesin kendi zevki tabi.:):):)
Ünlü youtuberler aralarında konuşup hileden kurtulmak için tabletle oynamaya başladılar hocam nasıl hile az :)

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
  • hem hareket edip
  • hem sıkıp
Bilgisayar üzerinden emülatör ile oynadıklarında karşılarına mobil değil aynı emulatör geliyor.

Metin

(:
Premium Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin Çınar
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
130
Bilgisayar üzerinden emülatör ile oynadıklarında karşılarına mobil değil aynı emulatör geliyor.
Takım oyunu ise, takımda mobil kullanıcı varsa, maalesef sıkıntı burada başlıyor, emulator ve mobil kullanıcılar aynı oyuna düşüyor.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Her neyse biri iyi biri kötü diye birşey yok alternatif olması güzel bişey kim neyi beğenirse onu oynasın zamanını onunla geçirsin bu güzel birşey.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Arkadaşlar bu oyun normal savaş tarzı olmayacakmış. Yoksa battle royale tarzımı olacak. Eğer pubg gibi olacaksa tutmaz. Pubg tek geçerim. Tamam hile dolu ama zevki ayrı

Destiny97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Takım oyunu ise, takımda mobil kullanıcı varsa, maalesef sıkıntı burada başlıyor, emulator ve mobil kullanıcılar aynı oyuna düşüyor.
Hayır ben uzun süre oynadım bir kişi emülatörden ise bütün düşmanlar emülatörden oluyor.

Üst Alt