Oyun Call of Duty Mobile 1 Ekim'de geliyor

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Call of Duty Mobile 1 Ekim'de geliyor
Android ve iOS için özel olarak geliştirilen yeni ve ücretsiz mobil oyun Call of Duty: Mobil, 1 Ekim itibariyle Google Play ve App Store'un desteklendiği tüm ülkelerde erişime açılacak.

Activision ve Tencent Call of Duty®: Mobile uygulamasının 1 Ekim itibariyle Google Play ve App Store'un desteklendiği tüm ülkelerde erişime açılacağını duyurdu. Call of Duty: Mobile eksiksiz bir birinci şahıs aksiyon deneyimi ve Call of Duty, Modern Warfare® veBlack Ops serisinden en sevilen haritaları, modları, silahları ve karakterleri tek bir mobil paket içinde sağlıyor. Tencent’in ödüllü Timi stüdyosu tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayınlanan Call of Duty: Mobile, Android ve iOS kurulu cihazlarda ücretsiz olacak. Call of Duty: Mobile Türkçe’ye de lokalize edilecek.

Activision Mobil Ürünler Başkan Yardımcısı Chris Plummer şunları ifade etti: “Call of Duty oyun mekaniği içinde eksiksiz bir birinci şahıs aksiyon deneyimini mobil cihazınıza taşıyoruz. Crash ve Crossfire gibi Modern Warfare haritalarını, Nuketown ve Hijackedgibi Black Ops haritalarını ve birçok başka haritayı tek bir epik başlık altında topluyoruz. Oyunu çeşitli bölgelerde yoğun şekilde test ettik ve aldığımız geri bildirimlerle oyunu 1 Ekim için hazır hale getirdik.”

Call of Duty: Mobile çeşitli Call of Duty Çoklu Oyuncu modları ve Battle Royale içerikleri ile pazara sunulacak. Ayrıca zaman yeni oyun modları, sınırlı etkinlikler ve oyun listeleri de düzenli olarak oyuna eklenecek.

Çoklu Oyuncu modunda oyuncular Call of Duty tarzı birinci şahıs savaş oyununu Team Deathmatch, Search and Destroy ve Free-For-All gibi sevilen modlarda ve Nuketown, Crash, Hijacked ve diğer efsanevi haritalar üzerinde oynayabilecek. Oyuncular ayrıca tecrübe puanı kazanarak Modern Warfare serisinden John “Soap” MacTavish and Simon “Ghost” Riley ile Black Ops serisinden Alex Mason gibi klasik Call of Duty karakterlerinin kilidini açmaya çalışacaklar. Oyunda özelleştirilebilir silahlar, özel puan yetenekleri ve ek ekipmanlar da eşsiz Call of Duty deneyimi için oyuncuların parmak uçlarında olacak.

Battle Royale modu ise Call of Duty evreninden esinlenilen, Call of Duty: Mobile için özel bir mod olacak. Mobil için özel olarak tasarlanmış ve Call of Duty lokasyonları içeren haritada 100 kişiye kadar oyuncu tek başına, ikili veya dörtlü takımlar olarak hayatta kalmaya çalışacak. Oyuncular seri boyunca yeni ekipman ve silah ararken ATV, helikopter ve deniz araçlarıyla karada, denizde ve havada savaşabilecek.

Oyuncular Call of Duty: Mobile için ön kayıt yaptırmak ve bilgi almak iç ve adresini ziyaret edebilir veya Call of Duty: Mobile hesabını Twitter, Instagram ve Facebook üzerinde takibe alabilir.

Son düzenleme:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Pubg Mobile der geçerim. ;)

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Ön kayıt yaptırmanın avantajı ne? Yaklaşık 6 aydır ön kayıt yaptırmış şekilde bekliyorum :)

M.Bedirhan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Başlangıç
Cihazım
Xiaomi
Konular
3
Bana en büyük doğum günü hediyesi olacak o zaman :)
Emeğinize sağlık.

Sekko

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
129
Ön kayıt yaptırmanın avantajı ne? Yaklaşık 6 aydır ön kayıt yaptırmış şekilde bekliyorum :)
Bildirim almak herhalde hocam bilmiyorum , bende 6 7 aydır o şekilde bekliyorum takıp ettiğim bir oyun

TeAmo

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Oneplus 8t
Meslek
Turkcell
Konular
90
Bildirim almak herhalde hocam bilmiyorum , bende 6 7 aydır o şekilde bekliyorum takıp ettiğim bir oyun
Anladım hocam. Fakat ön kayıtin bildirim haricinde bir avantajı yok gibi. Bende merakla bekliyorum :)

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular